H1 Travel elektrické schéma

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
pionn
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2020, 13:11

H1 Travel elektrické schéma

Příspěvek od pionn »

Scháním elektrické schéma na H1 Travel 2012 ,nemáte někdo něco k tomuto autu?Zřejmě se mi netoci ventilátor chladiče a nevím jak je to zapojeny.dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
ricik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 pro 2017, 18:50
Bydliště: Žatec

Re: H1 Travel elektrické schéma

Příspěvek od ricik »

Nadlidsky ukol. Zkousel jsem ja guglovskej neumetel - nic. Zkousel kamarad, docela sikovnej a tez nic! Jen pro stary model...
Tak pokud by tu byl frajer, co to najde, at se pochlubi, tez by se mi hodilo schema...
H1 2,5 CRDI 125kW, r.v.2010 - koupen jako ojetý 11/2017 >225tis.km
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: H1 Travel elektrické schéma

Příspěvek od Scaild »

A není nic použitelného ani odsud? El. schéma by mělo být v těch odkazech dole, bohužel v práci nemůžu stahovat, tak se do toho nekouknu, ale třeba něco pomůže :) (Asi to není úplně stejný model, ale třeba to bude podobné - podle obrázku)

https://carmanualshub.com/hyundai-h-1-g ... r-manuals/
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Uživatelský avatar
ricik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 pro 2017, 18:50
Bydliště: Žatec

Re: H1 Travel elektrické schéma

Příspěvek od ricik »

Zběžně jsem prošel pár pdf dokumentů a bohužel, servisní manuály jsou pro starší model. Pro nový model jsou na těchto stránkách pouze uživatelské manuály....
H1 2,5 CRDI 125kW, r.v.2010 - koupen jako ojetý 11/2017 >225tis.km
pionn
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2020, 13:11

Re: H1 Travel elektrické schéma

Příspěvek od pionn »

Děkuji za ochotu pánové,ale sehnat na tohle schéma je asi nemožné.Smutne je,že se živím 30 let jako autoelektrikar😁a přesně vím,jaké to je se vrtat v něčem,o čem nevíte odkud kam to vede ,jak je to zapojené,a co to má spínat atd....takže závěrem,kovařovic kobyla chodí ......a 3dny to zkoumat nebudu,uvidím časem jestli se někde objeví nějaké schéma,všem tímto a děkuji.
pionn
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2020, 13:11

Re: H1 Travel elektrické schéma

Příspěvek od pionn »

Ještě jedna věc,kdyby jste potřebovali nějaké servisní katalogy na většinu aut ,tak tady je jich dost,opruz v tom hledat ale kdo hledá najde.
7zap.com
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“