H1 dotaz na korozi nosného rámu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

H1 dotaz na korozi nosného rámu

Příspěvek od lumik »

Dobrý den všem, přemýšlím výměně mého Trajeta a o koupi H1 Trajet je super auto, využívám ho jako malou dodávku, jenom, mi vyhnil nosný rám u zadní pružiny. Včera jsem byl okoknout jiného Trajeta a ten též byl na stejném místě shnilý, jinak vizuálně pěkné zachovalé auto, tak do Trajeta již nepůjdu a zvažuji H1. Nemáte tady zkušenosti jak na to jsou s hnilobou a těchto pro mne důležité části auta? Díky Luděk
Reklama
 

Uživatelský avatar
ricik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 pro 2017, 18:50
Bydliště: Žatec

Re: H1 dotaz na korozi nosného rámu

Příspěvek od ricik »

Zdravím,
loni jsem na své jedenáctileté dodávce spodek dělala a byl celkem OK.Bohužel pod pružiny jsem se tedy nedíval, musel bych asi sundat nejdřív tlumiče, nejspíš...
U H1 mi připadaj jako nejslabší místo přechody od předního podběhu na práh,tam je to zaplastované a pod tím se drží bahýnko.To je třeba občas oddělat a nánosu se zbavit a nechat vyschnout. Též jsem někde četl, že oplastování spodní části dveří prý dělá problémy, u mě se zatím nic neprojevilo. Jinak slabé místo H1 podle mě, jsou trubičky s vodou od motoru k zadní jednotce topení. U zadní nápravy jsou dost nešťastně umístěné a dost zrezavělé. Letos se na ně chystám!
Toť asi vše, co bych mohl ke spodku říct a poradit...
Přeji šťastnou ruku při výběru auta!
H1 2,5 CRDI 125kW, r.v.2010 - koupen jako ojetý 11/2017 >225tis.km
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“