Závady u H1

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
xkuba
*
Příspěvky: 27
Registrován: 11 kvě 2012, 23:19

Re: Závady u H1

Příspěvek od xkuba »

U mě při podobných problémech, kdy vrzání se stále zhoršovalo, pomohla až výměna horních ramen. Ale třeba to jde nějak chytřeji...
Reklama
 

krasohled
Příspěvky: 6
Registrován: 27 dub 2016, 11:42

Re: Závady u H1

Příspěvek od krasohled »

Ahoj , rameny jsem si také myslel ale když jsem koukl co by mohlo vrzat tak jedině gumy či silenbloky jak se tomu říká nevím , mno a rameno za 2200 kus se mi nechce kupovat . A hledal jsem zda nejdou pouze ony gumy - prý nejdou .
Předchozí odpověď se mi líbí a bavil jsem se se servisákem tak je značně nejistý - takže mi slíbil ano vyměnim ,ale záruku že to bude ončo nedám .
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Závady u H1

Příspěvek od oltcitak »

Nuz, to vsetko len treba vidiet, na dialku, hmm. ale v podstate tam moze byt len to, co som spominal, puzdra v hornych ramenach sa daju vymenit, ale. problem je zohnat samotne puzdra, kbcas sa pouziju z Mitsubishi(su podobne) ja osobne uz mam kupene cele vrchne ramena, keď pride ich cas(a urcite raz pride) tak vymena je daleko jednoduchsia ako menit tie puzdra, to je na pikacu robota(stacili mi ked som menil puzdra na spodku) bez poriadneho lisu a pripravkov to ide velmi zle. Vrchne ramena su totozne pre obidve verzie(zadokolka, stvorkolka) spodne su odlisne. Ale opotrebenie puzdier vrchnych ramien sa prejavuju skôr cvakavym zvukom, ako trecim vrzganim. Dobry mechos si to uvolni a zisti vole a podla toho urci dalsi postup.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
typ
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2017, 21:40

Re: Závady u H1

Příspěvek od typ »

Zdravím všetkých, idem si po radu, spozoroval som aute že keď stojí pol dňa na slnku tak blbne niaka elektronika, akonáhle otočím kľúčom do elektrickej polohy, tak sa zapnú svetlá bez toho aby som ako obvykle otočil pačkou na zapnutie svetiel, stáva sa to naozaj len počas státia na priamom slnku. Nestretol sa stým niekto z Vás? Budem rád za každý názor. Ďalšia vec je že za normálnych teplotnych podmienok mi začalo z ničoho nič svietiť abs, premeral som čidla, prestriekal spoje, pri kontrole ozubenych krúžkou som nenašiel nič a podarilo sa mi zničiť predné čidla lebo boli skorodované v držiakoch, čiže jedná cesta bola dať to čo s čo najmenším násilím von a prefrezoval som diery, a teraz k veci, keď stojí na slnku počas toho ako som v robote naštartujem, abs nesvieti no po asi 400m začne kontrolka svietiť, vidím to na elektrickú závadu, prestriekal som všetky spoje, relatka, a poistky, nepomohlo to vyriešeniu ani jednej veci. Ešte raz vďaka. Auto je Hyundai Starex 4wd, 2,5 td 59kw , r.v. 1998
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“