Umístění navigace v palubní desce

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od pietro32i »

O tom som už tiež uvažoval, obťažuje ma furt nosiť 2 telefóny, len neviem ako to funguje. Sú obidva simky vždy paralelne online a momentálnu prioritu dostane tá, na ktorú práve prichádza hovor alebo sa to musí prepínať len manuálne a online je vždy len jedna z nich?
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od oKo »

Dneska to většinou umí, že obě simky jsou na příjmu a pro odchozí volání si můžu vybrat, kterou chci použít. První verze se musely přehazovat většinou vypnutím a zapnutím telefonu, kdy se postupně aktivovala další simka. Myslím, že takto bylo možné mít i 3 simky.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Hardcam »

Jj, driv se to prodavalo jako zadni kryt, treba na 3310ku...muzu odfotit, mel jsem slot na dve simky...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
be.sport
**
Příspěvky: 330
Registrován: 30 lis 2009, 20:19
Bydliště: Brno

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od be.sport »

obe sim jsou aktivni soucasne, takze pri hovoru na jednom cisle se da dovolat na druhe nebo naopak...pouze to vlastne ukazuje prichozi hovor..nezkousel jsem jakoby konferencni hovor soucasne..treba na handsfree..ale nejspis to jde taky..jediny co je tak 3G podporuje vetsinou jen primarni sim..ale stejne kdo by platil dva internetovy tarify...da se mezitim prepinat...obsluha alespo u samgungu vyborna..napr treba od gsmart g1205 s WM ktery jsem mel asi tak pul dne, nez jsem ho vratil..ted cekam na gsmart g1310 nebo viewsonic v350..oba prvni dual sim s androidem 2, uz se jich nemuzu dockat...
I30 Sport 1.6 CRDi 116 Hp - 6.st
50 500 km
11/2009
6,5 l/100 km

Shell Diesel Extra + Vif
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“