Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od pietro32i »

Vraj taká online databáza neexistuje (v 21. storočí ](*,))
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od 89majlo96 »

Ale existuje, servisy maju online zaznami o pravidelnych prehliadkach, stave kilometrov a zavadach opravovaných na aute. Raz som tak pre niekoho zistoval udaje o aute z druhej ruky ktore sa chystal kupit. Ale je to len medzi autorizovanymi servismi.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od pietro32i »

Určite to nemajú všetky. Viem o troch, ktoré to nemajú (alebo to len tvrdia).
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od 89majlo96 »

podla mna to len tvrdia
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od pietro32i »

Podľa mňa nie, pretože prečo by si týmto tvrdením zbytočne pridávali robotu? Všade som musel predložiť všetky doklady a oni si to prácne nahodili do systému. Na môj dotaz či im nestačí EČV, a že nech si ma tam v databáze vyhľadajú, mi bolo povedané, že to prvýkrát musia takto nahodiť do svojho systému, pretože žiadne online spojenie medzi servismi neexistuje.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
vladimir85
**
Příspěvky: 107
Registrován: 09 led 2012, 21:25
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od vladimir85 »

Dnes som bol s tym trojblikom v :hyu: a dali mi tam novy kus, ale aj ten sa choval este horsie ako ten moj povodny a tak si tam auto nechali (ked uz to mali rozobrate a je to ako som predpokladal pod radiom) a v stredu budu mat dalsie nove moduli, tak snad daky bude O.K. Dali mi na dva dni novu i30, tak porovnavam aky je rozdiel.
HYUNDAI i30cw 1.4 80kw 12/2011 WINTER EDITION SMART PACK
milan55
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2013, 11:30

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od milan55 »

:hyu: :roll: Mám :hyu: i30 kombi Style r.v. 2013 a neviem sa dopátrať k tomu kto vie konkrétne poradiť kde sa dá a či vôbec doplniť dovieranie okien. Mal som to zatiaľ stále a bolo to fajn. Neviem prečo auto v takom prevedení ako Style to nemá v ponuke. :oops: Snažím sa k tomu dopátrať ale zatiaľ bez úspechu. :( Ďakujem za pomoc a ochotu. :hyu:
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od bony »

milan55 píše::hyu: :roll: Mám :hyu: i30 kombi Style r.v. 2013 a neviem sa dopátrať k tomu kto vie konkrétne poradiť kde sa dá a či vôbec doplniť dovieranie okien. Mal som to zatiaľ stále a bolo to fajn. Neviem prečo auto v takom prevedení ako Style to nemá v ponuke. :oops: Snažím sa k tomu dopátrať ale zatiaľ bez úspechu. :( Ďakujem za pomoc a ochotu. :hyu:
Dá se to dokoupit cena 5.244,- Kč viz ceník přísl. http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... 201306.pdf
hjd
*
Příspěvky: 20
Registrován: 28 kvě 2014, 09:25
Bydliště: Praha

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od hjd »

Ahoj,
už jsem se zkoušel ptát v sekci "i30 2012-", ale tam jsem neuspěl, tak ještě zkouším tady.
Nevíte někdo, zda se dá zde zmiňovaný "window system evolution" od firmy dowontec použít i na model auta 2012-2014? Jde mi o ten šikovnější typ http://www.sharkracing.com/07-10-i30-au ... relay-kit/.
Díky,
HJD
Hyundai i30 kombi 1,6VVT 05/2014
misioonn
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2016, 18:24
Bydliště: Bratislava

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od misioonn »

Ahojte mam :hyu: i30 2015 chcel by som sa spytat ci sa da dorobit 1. dovieranie okien plus otvaranie pri zamknuti/odomknuti vozidla 2. vsetky okna auto down/up 3. pri zamknuti sklopenie spatnych zrkadiel alebo popripade ktora alebo aka uprava by sa dala spravit.... mam iba autodown na soferovom okne. Dakujem velmi pekne kludne mi mozete aj sukromu spravu poslat. Este raz velka vdaka :wink:
NASUD
*
Příspěvky: 22
Registrován: 30 črc 2011, 21:34

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od NASUD »

Pánové,
do tohoto tématu vstupuji jen z důvodu, že sem tam úmyslně nechám pootevřená okna. Vozím na zadním sedadla psa. Když jdete na krátký nákup a nebo tam kam pes nemůže, tak zaparkujete a musíte okna nechat pootevřená. Samozřejmě odjíždíte a slyšíte hluk vzduchu otevřených oken. To je dobré. Ale když si toho nevšimnete a necháte okna neúmyslně otevřená zakládáte si na malér. Takový nedopalek cigarety od nějakého vtipálka vhozený dovnitř..... Nestačilo by jen varování, že máte nějaké okno otevřené? Princip by mol být jednoduchý, Do série zapojené dojezdové kontakty skel ve všech dveřích. Podumám nad zapojením, tak aby to neotravovalo "počitač", a vůbec elektriku.Pokusím se to nějak namalovat...
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Okna zadny koncak nemaji, konec polohy (dole i nahore) je zjisten pouze zvysenym odberem motoru. Navic se okno musi zastavit pri skripnuti cehokoliv v nem.
At se dari.
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
milan55
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2013, 11:30

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od milan55 »

K tomu otváraniu okien. Ja som to mal na i30 a mám to aj na Tucsone namontované u predajcu vozidla. Dodal som si to ale sám a to od f. SETECH, spol. s r.o. Bratislava. Funguje to dobre a už nemám obavu že odídem od auta a zostanú otvorené okná. Je to asi jediná pripomienka na Hyndai. Mal som viac áut a každé malo dovieranie okien aj Fábia aj Peugeot. Zvolen
Uživatelský avatar
kolecko
**
Příspěvky: 177
Registrován: 16 led 2014, 22:57
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kolecko »

Jsem se na tu firmu SETECH díval a žádný takový doplněk nenašel...ani trojblik ani dovírání oken
Hyundai ix35 1,6 GDI Style r.v.2014
Renault Megane Scenic 1,6 16V r.v.1999
Renault 19 1,7i r.v.1989
Škoda 120L
milan55
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2013, 11:30

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od milan55 »

Údaje z dodacieho listu: M8 modul dovierania okien 2ks P6001
modul dov. okien Tucson /TLe/ H05NDSPWCS 1ks
MBlok rele VW AK0999020 new 003119 1ks
Dodané f SETECH s.r.o. dňa 16.1.2017 p. Baligová 02/45523402
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“