Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bill1
**
Příspěvky: 127
Registrován: 30 pro 2010, 17:08
Bydliště: Trnava / Slovensko

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Bill1 »

Tak nový modul je už na Slovensku, teším sa ako chlapec...
1.4 MPI DOHC CWT i30CW
Reklama
 

Uživatelský avatar
Thom@s
**
Příspěvky: 175
Registrován: 20 říj 2011, 20:13
Bydliště: Praha

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Thom@s »

Ted v zime potesi :mrgreen:
:hyu: i30 Trikolor Plus Exclusive, 2011; 1,6i MPI DOHC CVVT; 92,7kW
Uživatelský avatar
vladimir85
**
Příspěvky: 107
Registrován: 09 led 2012, 21:25
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od vladimir85 »

Vcera mi namontovali v Hyundai trojblik (77€), ale dako to blbne, raz to blikne 3-krat a raz iba 2-krat. Zajtra ak mi vyde cas, tak to pojdem reklamovat. Mal uz niekto takyto problem? Je to zle zapojene, alebo, ze by bol vadny ten modul? Myslel som si, ze sa to montuje dakde v okoli volantu, ale podla zanechanych odtlackov je to dane do priestoru ako je radio.
HYUNDAI i30cw 1.4 80kw 12/2011 WINTER EDITION SMART PACK
sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od sedrik_7 »

vladimir85 :

Prosím ťa, platil si iba za prácu alebo aj za samotný modul spolu ? A je to iba trojblik modul alebo aj sťahovanie okien v tom ?
Ďakujem :)
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
Uživatelský avatar
vladimir85
**
Příspěvky: 107
Registrován: 09 led 2012, 21:25
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od vladimir85 »

Cena je za modul a pracu (1 a pol hodiny). Je to iba trojblik.
HYUNDAI i30cw 1.4 80kw 12/2011 WINTER EDITION SMART PACK
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od alarm »

Dosť nechápem tú cenu, pretože ak by som si to vyrobil na kolene, tak je to jedno relé za 3 €ury , tri tranzistory ,nejaké odpory a kondíky, cena aj s plastovou krabičkou okolo ďalších 5 €.....
treba vyviesť z páčky to += prvé bliknutie= štartovacie napätie do časovača, ktorý podrží 12V na dobu cca 4 s.......
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od sedrik_7 »

alarm píše:Dosť nechápem tú cenu, pretože ak by som si to vyrobil na kolene, tak je to jedno relé za 3 €ury , tri tranzistory ,nejaké odpory a kondíky, cena aj s plastovou krabičkou okolo ďalších 5 €.....
treba vyviesť z páčky to += prvé bliknutie= štartovacie napätie do časovača, ktorý podrží 12V na dobu cca 4 s.......
ukážka toho, ako sa dá aj na maličkosti pekne nabaliť...
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od alarm »

práve som urobil podobný časovač na 5 minút,(cez otrasové čidlo chcem spúšťať nahrávanie kamery, keď ju tam už mám, a robí presne to, čo treba-ak príde impulz 12V na vstupe ((ťuknutie do páčky smeroviek)), tak drží na výstupe +12V podla hodnoty condenzátora a vybíjacieho odporu((ako keby bola páčka smerovky zapnutá)) preto som taký múdry....a ak ma to chytí a nepustí tak si urobím aj 6 a pol blik :mrgreen:
nie preto, že by som namal 77€, ale som taký hravý typ :lol:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od sedrik_7 »

alarm píše:práve som urobil podobný časovač na 5 minút,(cez otrasové čidlo chcem spúšťať nahrávanie kamery, keď ju tam už mám, a robí presne to, čo treba-ak príde impulz 12V na vstupe ((ťuknutie do páčky smeroviek)), tak drží na výstupe +12V podla hodnoty condenzátora a vybíjacieho odporu((ako keby bola páčka smerovky zapnutá)) preto som taký múdry....a ak ma to chytí a nepustí tak si urobím aj 6 a pol blik :mrgreen:
nie preto, že by som namal 77€, ale som taký hravý typ :lol:
Klobúk dole voči tvojej vynaliezavosti, ale toto sa dostáva do "skratu" menom záruka . Nie je to zásah do elektroinštalácie a interiéru ? Moja i30 bude mať v máji dva roky, čiže som ešte dlho pod zárukou. Veľmi by som privítal funkciu ako je trojblik, nakoľko veľmi veľmi často iba pridržím smerovku. Cena 77 eur síce nie je veľa, to je pravda, ale je to zbytočné predraženie podľa toho, čo si vyššie napísal.
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
Uživatelský avatar
Bill1
**
Příspěvky: 127
Registrován: 30 pro 2010, 17:08
Bydliště: Trnava / Slovensko

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Bill1 »

tak modul na sťahovanie a doťahovanie okien je namontovaný /
Modul Window system evolution/,len tie zrkadla mi nejdú,neviem či to není tým, že som nezapojil aj ten žltý káblik, zapojil som len červený, lebo som si myslel, že žltý je na otváranie okien, ale oni sa mi otváraju aj tak, tak neviem, ale inač je to paráda, a čo sa týka trojbliku 70 euro, to snáď nie, u nás to stojí 40 euro a už to sa mi zdalo drahé...
1.4 MPI DOHC CWT i30CW
sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od sedrik_7 »

kde si kupoval modul a kde ti to montovali ?
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
Uživatelský avatar
Bill1
**
Příspěvky: 127
Registrován: 30 pro 2010, 17:08
Bydliště: Trnava / Slovensko

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Bill1 »

v Koreii /cez internet/ a montoval mi to kamarat...
1.4 MPI DOHC CWT i30CW
Uživatelský avatar
Thom@s
**
Příspěvky: 175
Registrován: 20 říj 2011, 20:13
Bydliště: Praha

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Thom@s »

alarm píše:Dosť nechápem tú cenu, pretože ak by som si to vyrobil na kolene, tak je to jedno relé za 3 €ury , tri tranzistory ,nejaké odpory a kondíky, cena aj s plastovou krabičkou okolo ďalších 5 €.....
treba vyviesť z páčky to += prvé bliknutie= štartovacie napätie do časovača, ktorý podrží 12V na dobu cca 4 s.......

já zase nechápu, že si někdo neumí vyplést tenisovou raketu :lol: Holt know how se cení :) Btw. neubastlil bys mi sklápění zrcátek? :lol: To bych moc rád. To co jsem našel (po radě zde z fóra) umělo sice sklopit zrcátka dálkáčem, ale potom jsi je nesklopil tlačítkem ve dveřích řidiče (hodí se např. při průjezdu uzkým místem dvou aut).
:hyu: i30 Trikolor Plus Exclusive, 2011; 1,6i MPI DOHC CVVT; 92,7kW
Uživatelský avatar
Bill1
**
Příspěvky: 127
Registrován: 30 pro 2010, 17:08
Bydliště: Trnava / Slovensko

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od Bill1 »

Hm, tak to porebujem úplne najviac, lebo všetci chodíme po úzkych uličkách medzi autami, hm... =D>
1.4 MPI DOHC CWT i30CW
Uživatelský avatar
vladimir85
**
Příspěvky: 107
Registrován: 09 led 2012, 21:25
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Moduly: Trojblik a aut.zavírání oken

Příspěvek od vladimir85 »

Posledne dva dni mi opat blbne tej trojblik. Rano ked idem do roboty a vonku je cca 10 stupnov, tak to funguje dobre. Poobede ked idem domov a vonku je nad 20 stupnov, tak to blikne iba dva krat aj po viacerych vypnuti motora a opatovnom nastartovani. (nakupy v obchodoch). Da sa to reklamovat iba v tom :hyu: servise, kde mi to montovali, alebo aj v inom :hyu: servise? Maju daku online databazu, kde si podla vin vedia zistit kde bolo auto a co sa na nom robilo? Do servisnej knizky mi o tej montazi nic nenapisali.
HYUNDAI i30cw 1.4 80kw 12/2011 WINTER EDITION SMART PACK
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“