LED - osvetleni interieru

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: LED - osvetleni interieru

Příspěvek od maco »

Laxius píše:Mas to pekne maco, ta radicka musi byt v noci pekne delo :) Ake mas skusenosti s tym chromodekorom? Nespini sa to velmi a neodraza to neprijemne slnko takto cez leto? Vyzera to velmi pekne, a myslim ze aj ta cena je celkom prijatelna.
Dekuji, v noci sviti az moc :D zapinam ji jen kdyz jsem ve meste, kde je VO, mimo mesto vypinam, stejne jako ztlumim podsviceni palubovky na minimum - je to spis takova srandicka :)
Ten chromdekor je dobrej, presny dily, spini se samozrejme jen kdyz ho nekdo primo otlapkava, takze u me je vcelku cistej. Slunce opravdu odrazi - kdyz koukas do bocniho zpetnyho zrcatka u ridice, tak se vydech klimy zrcadlí ve skle a pokud ti slunko treba posviti na ten nejvetsi dil kolem radicky tak to taky pekne září :D Takze pokud se takovych veci bojis tak nedoporucuju. Me uz to teda po tech tydnech co sem si to nalepil ani neprijde, ale zpocatku jsem to vnimal.
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Reklama
 

sedrik_7
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 led 2011, 10:30
Bydliště: Košice

Re: LED - osvetleni interieru

Příspěvek od sedrik_7 »

prosím Vás,
rád by som si vymenil všetky interierové žiarovky za LED. Predný panel nemám problém rozobrať, je to jednoduché (myslím tie žiarovky medzi šoférom a spolujazdcom) . Ten panel zo svetielkami vzadu som neskúšal vyberať, viete mi poradiť nejaký jednoduchý spôsob aby som niečo nezlomil ? Tiež by som Vás poprosil napísať presný typ žiaroviek aký tam je, aby som si kúpil LED .
Ďakujem
Hyundai i30 1,4 CVVT , 80kW , ročník 5/2010
nalim44
*
Příspěvky: 13
Registrován: 08 dub 2011, 12:35

Re: LED - osvetleni interieru

Příspěvek od nalim44 »

Ahojte,
potreboval by som poradiť, chcel by som si podsvietiť modrými led pásmi priestory pod volantom a pod odkladocou skrinkou na strane spolujazdca.
vie mi niekto napísať postup ako to spraviť, odkiaľ kam ťahať káble, čo všetko potrebujem k zapojeniu, proste kompletku pre implementáciu :)
podotýkam že som úplny laik do tohto, takže čím viac to bude písané ako pre debila tým lepšie :)
Ďakujem pekne
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: LED - osvetleni interieru

Příspěvek od 89majlo96 »

Poradim ti jednu vec. Radsej sa do toho ani nepustaj :!:
Ked pises ze si lajk tak by som sa s elektrikou velmi nezahraval a navodov by ti mohol napisat kde kdo kopu, musis sam vediet odkial to chces natiahnut, ci chces aby to svietilo ked zapnes svetla, alebo ked otocis klucom do prvej polohy, alebo ked otvoris dvere, alebo nezavisle cez vypinac. Ked to chces tak to daj spravit radsej nejakemu kamaratovi co sa vyzna do autoelektriky. Nie obycajnemu elektrikarovi, ale sam do toho neryp pokial nechces mat z toho nasledky.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: LED - osvetleni interieru

Příspěvek od N2DRFT »

No povedo ti z toho dva drátky plus a mínus, protáhneš je třeba přes tu díru kudy vede lanko k otevírání kapoty do motorovýho prostoru a tam napojíš na baterku, + na plus - na mínus, takhle to ale bude svítit pořád, takže by to chtělo ještě přidat vypínač a tam to bude trochu jiný. Mimochodem dostat se k tej díře s lankem vyžaduje sunda levej podběh. Takže nejsnáz bys měl to naletovat na 12V konektor v interiéru co se dává do cigareťáku ;).
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
hermi
*
Příspěvky: 15
Registrován: 05 kvě 2012, 07:40

Re: LED - osvetleni interieru

Příspěvek od hermi »

Já sem taky dělal led osvětlení interieru a v pohodě táhnul jsem od motoru + do kabiny přez pojistku na stmívač a vše funguje jak má - jsem dal kdekoli kde je kostra to je skoro všude. udělal jsem si dirku v prostoru motoru a protách kabel a pohoda...
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“