I30-Rychlost

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
abraaj
*
Příspěvky: 29
Registrován: 10 led 2011, 16:27

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od abraaj »

Hardcam píše:maco: fyziky neoblbnes...cim mensi obvod kola, tim vice se otaci a dela vyssi otacky. U tehle dvou rozmeru to fakt nema smysl, protoze rozdil je nula nula prd a nestoji za zminku.

to mas sice pravdu, ale o co ma vetsi kolo na rafku u 16tky, o to na 15 mas vyssi pneu... takze ten obvod musi zustat porad stejnz, jiinak by ti ukazoval blbe i tachometr, ze !!! ale fyziky fakt neoblbnes :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
abraaj
*
Příspěvky: 29
Registrován: 10 led 2011, 16:27

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od abraaj »

pilotzz píše:
vlado1979 píše:Tiež si myslím, že atakovať 180-190 je blbosť. Za prvé, naše zákony to nedovoľujú a za druhé, nemáme ani cesty, dialnice kde by sa dalo ísť viac ako 130. Aj to je veľká a dostatočná rýchlosť a dvihnúť na 160 ? Neviem, neviem ...
Tak u nás v CZ jsou úseky, kde se 150-160 dá jet v pohodě, ale!
Nejdříve by museli policajti začít pokutovat idioty jedoucí bezdvodně (pokud nepředjíždějí) ve středním nebo levém pruhu. nebezpečnost vysoké rychlosti spočívá v tom, že se autu jedoucímu 130 resp 160 do cesty zamotá hlupák, který nemá praxi - správné návyky a odhad nebo nemá mozek.
Nejprve je třeba eliminovat tvrdou represí naschválníky, kteří vychovájí ostatní bráněním v předjíždění, ohrožují druhé najížděním do průběžného pruhu na začátku přípojného pruhu v rychlosti +-40km/h, přejíždějí z pruhu do pruhu bez bliknrů a pod. Ve 160ti je to konečná..


jo tak to s tebou souhlasim,... ja jezdim celkem casto na D1, jezdim celkem svizne... ale uplne me irituje nova a vsechny media s tzv. piratstvím... v zakone jsou jasne dane povinnosti kazdeho... jak je tedy mozne, ze minimalne nedaji pokuty tem co branili v predjeti, kdyz je borec stihl podjet, zanadavat si pri tom, predjet a pak je blokoval (ano to uz neni spravne) ... kdyz clovek jede po dalnici tak je milion felicii a jinych v levem pruhu kteri jedou 110, kdyz si clovek na ne dovoli bliknout a to ne z důvodu, ze bych ho chtel vytlacit, ale proto, že se muze stat, ze si me nevsiml, tak jeste slapne na brzdu, schvalne pobide v levem pruhu tak dlouho, nez ho dejedu a zpomalim na tu jeho 110 a az pak uhne... potom se rozkrikuje a pak jeste blika, kdyz ho predjedu... tohle se mi pri kazde jizde stane minimalne jednou... a to jezdim v dobe kdy neni provoz... u prahy je zase nejrychlejsi uplne pravy jizdni pruh protoze tam nikdo neni.... takze az se lidi budou divat do zrcatek, tak se bude dat jezdit i tech 200...
Uživatelský avatar
jose3
**
Příspěvky: 139
Registrován: 14 zář 2010, 23:13
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od jose3 »

Zkoušel jsi někdy s feldou jet na D1 v pravém pruhu? Po 100 kilometrech to z tebe vytřese duši. To bude taky jeden z důvodů proč se jezdí stále v levém a nikomu se do pravého nechce. Kdyby ti pakoši nahoře místo cpaní dotací do ČD pořádně spravili povrch dálnicí a pro kamiony vytvořili po celé délce samostatný pruh, nemusel by se nikdo držet v levém pruhu. Ale je fakt, že když už někdo jede 110 km/h v levém, měl by alespoň dávat pozor a včas ho uvolnit rychlejším autům.
I30 1.4 Patriot White z Nošovic r.v. 2010
Felda 1.3 MPI, r.v. 1996
Velorex 250 r.v. 1960
Java 250 r.v. 1965
moto ČZ125 s ručním řazením r.v.1950
Uživatelský avatar
abraaj
*
Příspěvky: 29
Registrován: 10 led 2011, 16:27

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od abraaj »

jose3 píše:Zkoušel jsi někdy s feldou jet na D1 v pravém pruhu? Po 100 kilometrech to z tebe vytřese duši. To bude taky jeden z důvodů proč se jezdí stále v levém a nikomu se do pravého nechce. Kdyby ti pakoši nahoře místo cpaní dotací do ČD pořádně spravili povrch dálnicí a pro kamiony vytvořili po celé délce samostatný pruh, nemusel by se nikdo držet v levém pruhu. Ale je fakt, že když už někdo jede 110 km/h v levém, měl by alespoň dávat pozor a včas ho uvolnit rychlejším autům.

ale ja netvrdim, at jede celou dobu v pravo, at jede v levo, ale at cumi do zrcatek a alespon uhne kdyz ho nekdo dojede, a nedela takove veci, jako slapani na brzdy a nebo to, ze tam schvalne pocka, nez clovek zpomali na tu jeho rychlost a az pak uhne... a kdyz ho clovek podjede, tak je oznaceny za piráta... to je to co se mi nelibi,...
Uživatelský avatar
jose3
**
Příspěvky: 139
Registrován: 14 zář 2010, 23:13
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od jose3 »

V tom případě s Tebou plně souhlasím. Ona ta agresivita bude asi úplně stejná u těch s bouráky i s feldami. Jen to každý dává najevo podle možností svého auta :wink:
I30 1.4 Patriot White z Nošovic r.v. 2010
Felda 1.3 MPI, r.v. 1996
Velorex 250 r.v. 1960
Java 250 r.v. 1965
moto ČZ125 s ručním řazením r.v.1950
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od matysekul »

@abraaj: Poslední příspěvek se necituje!
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od N2DRFT »

copak neblikání, to by mě tak netankovalo, spíš to, že ti tam vletí tak nečekaně, pokud má prostor, tak ikdyž neblikne, tak se nic nestane, nikoho neomezí, ale nesnáším když to tam někdo píchne najednou a já ve 150-ti jsem nucen se rozhodovat jestli do něj radši nabourat nebo si nechat do kufru najet superba passata nebo nějaký jíný dělo který na mě svítí dálkovými světly už řádnou dobu, protože kvůli takovému blokerovi nemám šanci předjet. Což mě přivádí k druhému extrému, když předjíždím několik kamionů v pravém pruhu, tak odbočím do levého naberu rychlost 150km/h a když předjíždím druhý najednou přiletí passat nebo superb nebo nějaké jiné auto podobného ražení a hned dálková světla a nalepí se na mě tak, že mu vidím zpětným zrcátkem až do žaludku, tak kde to sme.
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od Bofors »

hele já když předjíždím štrůdl náklaďáků v tacho 140 a lepí se na mě někdo zezadu a nemůže to vydržet tak se uvolním, uklidním a nedělám vůbec nic dokud ty náklaďáky nepředjedu. on tě nemá co tlačit když jedeš na samé hraně povolené rychlosti a já se řídím heslem: když na tebe někdo křičí, usměj se a měj ho v pi.i
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Cserv
**
Příspěvky: 148
Registrován: 28 črc 2010, 08:03
Bydliště: Praha

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od Cserv »

Mno mě když někdo takhle přilepí, tak taky to nesnáším, si rozsvítím zadní mlhovky a oni couvnou(asi si myslejí že brzdím :lol: ). A když už mám možnost se zařadit, tak se zařadím a nechám je projet.
i30, 1.4 MPi DOHC CVVT, Comfort, Shine Red, Korea
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od tatchwud »

Aby sis neřekl po jeho předjetí k vybrždění.....Pán může mít slabší nervy. Taky se mi jednou stalo,že mě ve 140 dojel a jel asi 1 km vedle mě a čuměl na mě jako kretén.Asi čekal na pozdrav,že je jednička,nebo co.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od Bofors »

když mám volno v pravým tak mu uhnu s předstihem ale nebudu se lepit mezi náklaďáky a brzdit tak to neee. kdo jezdí občas po D1 z prahy odpoledne všední den ví, že je to v pravo kamióny a vlevo osobáky, není co řešit. vybržďování je extrémní prasečina, nikdy sem to nazažil ale bral bych za to okamžitě papíry. z lidí léčících si tak svou ubohost a uraženou ješitnost je mi na blinkání.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Radek Švub
**
Příspěvky: 212
Registrován: 03 říj 2008, 12:27
Bydliště: Zábžeh

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od Radek Švub »

Našel jsem tohle!!
Přílohy
pds_photo_14305_201012250006574603_1.jpg
pds_photo_14305_201012250006574603_1.jpg (27.99 KiB) Zobrazeno 2095 x
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od havros »

S koly ve vzduchu to není žádný problém 8)
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od 89majlo96 »

a nebo z kopecka :mrgreen:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: I30-Rychlost

Příspěvek od havros »

Ale z hodně prudkého. Tak prudkého, že to bude jen volný pád :)
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“