neovladatelné rádio

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
floutek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 15 črc 2011, 18:49

neovladatelné rádio

Příspěvek od floutek »

Ahoj,dneska jsem zjistil při stání na křižovatce,že nejde zapnout rádio.Na displeji svítí akorát teplota a čas.Jinak žádné tlačítko na panelu nereaguje.Po zatlačení na ovladač hlasitosti se nic neděje,to samé i na volantu.S autem jsem teď v poslední době nic nedělal,akorát jsem s ním absolvoval technickou a emise.Zvláštní je ,že svítí kontrolka která signalizuje vložený CD disk.Ten disk tam samozřejmě je.Ale jinak všechno mrtvé.Pátral jsem ale nevím,nemůžu najít pojistky.Konečně ani nevím ,která by mělaa být k rádiu.Podotýkám,že jsem v elektrice laik.Byla by nějaká rada?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: neovladatelné rádio

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Pokud rádio svítí a ukazuje teplotu, tak pojistka nic neřeší, protože šťáva do něj jde...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: neovladatelné rádio

Příspěvek od Richard555 »

mohu pomoci pouze "ajťáckou radou" zkusili jste to vypnout a zapnout ?? Tím myslím přerušení el. pojistkou, nebo přinejhorším odpojením baterky na cca 1/2 hodiny a víc.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
medabeda
*
Příspěvky: 38
Registrován: 17 říj 2010, 11:58

Re: neovladatelné rádio

Příspěvek od medabeda »

Z boku palubky u řidiče je pojistková schránka s popisky a značením. Vyndej pojistku rádia a cca po 3min. zasuň zpět. Po restartu by mohlo být OK :wink:
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“