závady na i30

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: závady na i30

Příspěvek od dalibordn »

lada 71 píše:
adam221 píše:Jeden napise pravdu, niekto to okomentuje podla svojho gusta a dalsi na "super" koment tlieska?? Kam spejeme ](*,)
Nejde o to, že bych na Vlada1979 reagoval pro to, jestli píše nebo nepíše pravdu. I negativní zkušenost jiného uživatele, může být pro nás ostatní nějakým přínosem. Každý máme dobré, nebo horší zkušenosti s :hyu: . Podle mě je Vlado jen a jen prudič, vysírač a nasírač. Budu se sice asi muset hoodně přemáhat, ale já už na žádný příspěvek Vlada, nebudu reagovat.
Chudák chlapec je mi tě líto lada 71.Nový model bude doufám lepší, starý byl šmejd,ne pro každého.Snad na to časem přijdeš.
Hyundai i30 made in cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: závady na i30

Příspěvek od adam221 »

Skor by som napisal, snad na to nikdy neprides....

" Podle mě je Vlado jen a jen prudič, vysírač a nasírač." Za svoj nazor... ](*,)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: závady na i30

Příspěvek od Mexican »

nechcem pisat ze sa nikoho zastavam. IMHO ale urazat sa je dost detinske a najma vo forme ktora je badatelna na predchadzajucej stranke. Tu vidim badatelnu absenciu moderatora. Skoda pre uzivatelov a zaujemcov

vec druha. Spojim sposobom sa musim vzdt usmievat ked do krvi obhajuju majitelia svoje dvoj-trojrocne auto s najazdom do 50 000km. Sry ale to minimalne pre mna nie je prakticky ziadna kilometraz a prakticky vek, ked o aute mozem tvrdit ze je "nove"; Ja sa pri sucasnych skoro 140 000 km u Accenta chcem odvazit tak nejak dat dokopy moj nazor na kvalitu a co mi sedi a co mi vadi. Ja vas majitelov novej i30 chapem, zrejme ste nepresli s audin, Lexusov a tak je to WOOOW, wuhuuuu a cool. Tiez som mal ten pocit prvy rok a prvych 30 000km. Mne staci vidiet jasny nepomer prispevkov medzi 1 garanckou a dalsimi a jemi jasne aky je tu najazd

Ak sem zacnu prispievat dievcata z FM cosmetics group, ktore puzivaju i30 ako fleet a jazdia slusne pocty km, rad si nieco precitam o spolahlivosti. Pretoze rozoberaci test po 100 000km z dielne ADACu tu dost ludi odsudilo, takze by som si rad precital - Moje meno je Karel, mam i30 3 roky a mam najazdenych 120 - 140 -160 000km. A tieto veci mi sedia a toto sa zatial rozsypalo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
dalibordn
**
Příspěvky: 140
Registrován: 02 bře 2009, 18:24

Re: závady na i30

Příspěvek od dalibordn »

Mexican píše:nechcem pisat ze sa nikoho zastavam. IMHO ale urazat sa je dost detinske a najma vo forme ktora je badatelna na predchadzajucej stranke. Tu vidim badatelnu absenciu moderatora. Skoda pre uzivatelov a zaujemcov

vec druha. Spojim sposobom sa musim vzdt usmievat ked do krvi obhajuju majitelia svoje dvoj-trojrocne auto s najazdom do 50 000km. Sry ale to minimalne pre mna nie je prakticky ziadna kilometraz a prakticky vek, ked o aute mozem tvrdit ze je "nove"; Ja sa pri sucasnych skoro 140 000 km u Accenta chcem odvazit tak nejak dat dokopy moj nazor na kvalitu a co mi sedi a co mi vadi. Ja vas majitelov novej i30 chapem, zrejme ste nepresli s audin, Lexusov a tak je to WOOOW, wuhuuuu a cool. Tiez som mal ten pocit prvy rok a prvych 30 000km. Mne staci vidiet jasny nepomer prispevkov medzi 1 garanckou a dalsimi a jemi jasne aky je tu najazd

Ak sem zacnu prispievat dievcata z FM cosmetics group, ktore puzivaju i30 ako fleet a jazdia slusne pocty km, rad si nieco precitam o spolahlivosti. Pretoze rozoberaci test po 100 000km z dielne ADACu tu dost ludi odsudilo, takze by som si rad precital - Moje meno je Karel, mam i30 3 roky a mam najazdenych 120 - 140 -160 000km. A tieto veci mi sedia a toto sa zatial rozsypalo
Jmenuji se Dalibor,auto jsem měl od února 2009 do konce roku 2009.Najeto 6800 km a jen problémy.Stačí?Měl jsem dříve Škoda 1000MB starší,Škoda 120GLS 5rychlostní nové,Oltcit 11RL nové,Fiat Brava 1.2 16V rok starý.Žádné nemělo ani 1/10 problémů. jako :hyu: .
Hyundai i30 made in cz
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: závady na i30

Příspěvek od Skyline »

Mexican =D> psat sem ze mam auto pul roku nebo rok a najeto 6000km a tetelit se spokojeností, to fakt nic nevypovídá.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Re: závady na i30

Příspěvek od Mates »

Tak to si asi měl smůlu. Tak se podívej kolik je vás tady totálně nespokojených a kolik je nás tady spokojených. Pak se nedivte že to zavaní prudou.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: závady na i30

Příspěvek od Hardcam »

Zasah moderatora? A to, ze vlado UMYSLNE vysira vsude, kde jde a vsude pise to same je v poradku? Kolik metru chcete pouzivat? Jedine, kdo tu neco opravdu odsral je lada 71, protoze jen zopakoval to, co uz davno nekdo napsal. Jakykoliv zasah z me strany ci moderaturu by tedy dle vas musel byt pouze proti aktivnim a necemu platnym clenum namistotoho, aby se vyresil jeden prudic, ktery si z toho udelal sport a kdo zna jeho posty z minulosti, takvi, o cem je rec.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: závady na i30

Příspěvek od Cvrček »

Chlapi, určitě příspěvky nemazat, myslím, že to, jak píšeme a chováme se k druhým je každého vizitka sebe samého. K Vladovi: už jsem to tu minule psal - já za sebe nebudu Vlada urážet, spíše ho IGNOROVAT. Osobně nevidím v jeho příspěvcích pozitivum, ale asi mu to dělá dobře, když se musí dohadovat a přesvědčovat. Proč?
Mohu napsat názor a mohu se s jiným krátce přít, ale nutně to neznamená, že když nepřijme můj názor, budu jej urážet nebo dokola rozsévat nenávist a hanět auto, jiného užiavtele nebo značku #-o
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: závady na i30

Příspěvek od Mexican »

vidim to ako Cvrcek. Na forach sa hovori "nekrmne trolla"

Hardcam, ty si admin a zrejme mas nastudovane pravidla fora. Ak diskutujuci tieto pravidla porusuju, maju dostat ban. To ale tu nijak nesuvisi s temou

Pozeral som sa zbene po fore a info od Chasnika ze je tu "len 17 stranok o problemoch tak nejak nesedi. Co tie vlakna o smrdeni spojky, netahani studeneho motoru, korozii. A to som ani nesiel do sub-for, stacilo rozkliknut sekciu o i30. Ludia, odlozte tie ruzove okuliare a prestante vzdy vsetko ine brat ako invektivu voci vlastnej osobe. Nik vam neberie fakt ze ste si kupili slusne auto za slusne peniaze. Ale bud to tu budeme brat realne alebo staci uvodna strana: :hyu: je #1 a vo zvysnych vlaknach sa mozme vykecavat o rizkoch, cestach do chorvatska, opravach kupelne a podobnych veciach. Aj ked pri pluralite nazorov by som si tipol, ze stale plati: co clovek, to nazor. Ku kazdemu auto patria jeho problemy a radosti. A preto sa nesnazte zosmiesnovat ci zastrasovat ludi s nazorom vam opacnym

BTW Benzin patri do zapalovaca :twisted:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: závady na i30

Příspěvek od matysekul »

Líbí se mi,že hodnotí člověk auto nevlastnící.Když ty jsi obhajoval tlumiče u accenta,tak bylo vše v pořádku. Závady určitě jsou,nikdo netvrdí opak,ale trochu soudnosti by to chtělo...
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: závady na i30

Příspěvek od Mexican »

nenazval by som to obhajovanim.. nazval by som to posudenim technickeho stavu na konkretnom vozidle a to je zasadny rozdiel. Teda funknost tlmicov po 100 000+ km a tak nejak sa mi nezdala hysteria okolo toho ze sa naraz vsetkym s rozlicnymi rokmi vyroby a najazdom zacali sypat. V priebehu po roka. To sem ale nepatri

Ja by som si nedovolil hodnotit nieco co nemam, resp co som nevyskusal. To si odomna, Mates nikdy necital. Mne sa len nepaci sposob diskuzie ktory pripomina " Nas je viac a preto musime ma pravdu"
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: závady na i30

Příspěvek od Hardcam »

Mexican píše:Nas je viac a preto musime ma pravdu"
O tom to prece vubec neni. Nebo si snad myslis, ze si ostatni tu averzi vytvorili jen proto, ze nekdo dalsi ji ma taky?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: závady na i30

Příspěvek od Chasnik »

Mexican píše:vidim to ako Cvrcek. Na forach sa hovori "nekrmne trolla"

Hardcam, ty si admin a zrejme mas nastudovane pravidla fora. Ak diskutujuci tieto pravidla porusuju, maju dostat ban. To ale tu nijak nesuvisi s temou

Pozeral som sa zbene po fore a info od Chasnika ze je tu "len 17 stranok o problemoch tak nejak nesedi. Co tie vlakna o smrdeni spojky, netahani studeneho motoru, korozii. A to som ani nesiel do sub-for, stacilo rozkliknut sekciu o i30. Ludia, odlozte tie ruzove okuliare a prestante vzdy vsetko ine brat ako invektivu voci vlastnej osobe. Nik vam neberie fakt ze ste si kupili slusne auto za slusne peniaze. Ale bud to tu budeme brat realne alebo staci uvodna strana: :hyu: je #1 a vo zvysnych vlaknach sa mozme vykecavat o rizkoch, cestach do chorvatska, opravach kupelne a podobnych veciach. Aj ked pri pluralite nazorov by som si tipol, ze stale plati: co clovek, to nazor. Ku kazdemu auto patria jeho problemy a radosti. A preto sa nesnazte zosmiesnovat ci zastrasovat ludi s nazorom vam opacnym

BTW Benzin patri do zapalovaca :twisted:
Když jsem zmiňoval oněch 17 stránek, měl jsem na mysli tento thread "závady na i30" - takto pojmenovaný. Co se v něm řeší, je věc druhá. Stížností na jiné věci je tu samozřejmě víc, ale např. "motor netahá za studena" je fakt úsměvná závada. Zepteje se Vettela, jak mu formulka jede za studena. Asi lacinej asijskej šmejd, když se to musí zahřívat :D

Růžový brejle nemám, na auto koukám pragmaticky a vnímám lepší i horší stránky auta. Ale když mi někdo tvrdí, že už vlastně cestou z autosalónu se to začne sypat a do první garančky budu ze závad šedivý a do dvou let mi to zreziví do mrtě, tak se ozvu s poznámkou, která je míněná s nadhledem. V tomto kontextu si poznámku "18 tisíc a furt nic" můžu v klidu dovolit, i když stojím oběma nohama na zemi.

Často tady vnímám snahu vnutit názor, že je tady nějaká zasněná sekta, která je do Hyu po uši zamilovaná a nesnese žádné křivé slovo na oblíbenou značku. Dovolím si říct jediné: je to NESMYSL. Řešilo se tady spoustu problémů a závad a pokud se příslušný přispěvatel vyjadřuje věcně a komunikuje s ostatními o problému, spousta věcí se dá vyřešit. Ale to nemá nic společného s nicneříkajícími příspěvky "tohle auto / tuhle značku už nikdy jindy, hrůza, děs, starosti, trable, vytrhaný vlasy, vyhozený peníze". A když se navíc ještě někdo opakuje, pak se ostatním nedivím, že se ozvou.

Ohledně slušnosti a neslušnosti. Ono se velmi často stává, že je člověk neslušný, i když se vyjadřuje slušně. Společnost se s tímto jevem ale překvapivě nedokáže srovnat. Zřejmě proto, že většina je líná uvažovat v souvislostech a radši se uspokojí s vyhledáváním určitých klíčových slov, která považujeme obecně za neslušná až urážející. Můžu vám říct jediné: znám pár lidí, kteří mají "svůj" slovník, ale vím, že za ně můžu dát ruku do ohně. Na druhou stranu, poznal jsem mraky týpků, kteří hovořili jako farář a byli to grázlové non plus ultra.

To jsou moje důvody, proč stojím za láďou. Nepoužil sice salónní slovník, ale docela výstižně označil člověka, který možná používá standardní "nekonfliktní" slova, ale přichází sem pouze se zlým úmyslem škodit a štvát. Bohužel už jsme pokryteckou společností tak zblbí, že se čílíme, i když se pro někoho či něco použije trefné a výstižné označení.

Vy, co říkáte, že je lepší některé příspěvky ignorovat, máte pravdu. Ale když už to někdo nevydrží a vyjádří se, a potom dostane zprďunk, tak se ozvu taky...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
bembek
**
Příspěvky: 138
Registrován: 13 črc 2010, 22:23

Re: závady na i30

Příspěvek od bembek »

Lepšie by som to nenapísal. Amen!
aktuálne - Ford Focus III Turnier, 2,0 TDCi, 103kW, strieborná, Titanium
:hyu: i30 1.4CVVT, Indigo Blue, Classic plus - predané
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: závady na i30

Příspěvek od standas »

Občas mi přestane hrát USB, pak se zase chytne, ale to už jsem nasranej.)
Nevíte prosimvás jak se vypíná funkce rádia, který se mi občas samo zapne na d1 a je mu jedno, že zrovna poslouchám cd a rádio nechci! přitom mám v nastaveno všechno na off (jak je v menu info, journal apot.) Tlačítko AF mám taky neaktivní.
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“