Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od Luboshak »

Jistě.
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od laufas »

m1na píše:Takze, pokud se mi neco pokazi tak vramci zaruku si zavadu muzu jet bezplatne opravit do jakyhokoliv autorizovanyho servisu?
Jasny. Muzu se zeptat, kdo ti to konkretne rikal u toho Hejcina? Trosku uz se tam orientuju, za ty roky :roll:
i30 1.4 + kn, 12/2007
m1na
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 pro 2012, 12:39

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od m1na »

Toto jsme si myslel sam. V hejcine mi tvrdili (coz i potvrdili mailem s Hyundaiem), ze na Hnevotinske nemaji autorizovany servis a elite jako autorizak nemuze vystupovat. Jaka pani to byla ti jemno nereknu, ale co jsem odsledoval, tak tam jsou 3 prodejkyne, asi pani majitelka, pak jedna cernovlasa a jedna hnedovlasa, s tou jsme jednali + jeste prodavac ji pritakaval. Puvodne byla hodne prijemna, ted uz ne :D. Spis byla nastvana a rikala, ze nechape proc jdou v Brne tak dolu pod cenu auta (asi konkurencni boj na coz v OL nejsou jeste zvykli ;-) ) a jestli mi to za to stoji jezdit do Brna + ze Hejcin uz je zavedena firma s hromadu spokojenych zakazniku jinak by se neudrzeli 20 let ... Dneska pujdu prosondovat na Hnevotinskou zda opravdu plati jejich nabidka. Prinejhorsim pojedu do Brna.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od laufas »

Dokazu si to tam predstavit, i ty kecy z cesty. Ach jo, uz jsem Hejcinu po dlouhe dobe prichazel pomalicku na chut, ale jeste tu naivitu musim zbrzdit :lol: Nicmene at chci nebo ne, jedu tam na garancku... Pak napis, jaks dopadl na Hnevotinske. Btw co Opava nebo Zlin?
i30 1.4 + kn, 12/2007
m1na
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 pro 2012, 12:39

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od m1na »

Tak jsme byl na Hnevotinske. Nemaji vlastni servis protoze budova je mala, ale maji smluvni servis v Elitu, ktery se stane autorizovanym servisem. Udajne se tam byli lidi od Hyundaie podivat pouzivaji tam znackove dily, je to tam posvecene. Zaruka servisovanim u nich nepada. Docela byli nastvani, ze je Hejcin pomlouva (zdaleka ne poprve). Udajne dokonce lidi k nim jezdi na servis. Dokonce od nas vyzvidali jmeno prodavacky, ze si na ni budou stezovat (ja si ho nepamatoval :D).
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od laufas »

Je to presne o te konkurenci. Hejcin byl zvyklej, ze si muze delat co chce. Bud to zakaznik vezme nebo musi trajdat nekam jinam. V nasem pripade to byl Zlin ](*,) Doufam, ze jim Hnevotinska pristrihne kridla a uroven poroste diky konkurenci!! Btw diky za info
edit: jeste bych doplnil, ze Hejcin sem chodil. Uz nepripsivaji, ale jestli to tu aspon pozoruji nevim
i30 1.4 + kn, 12/2007
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od vena222 »

A jak seti líbilove Zlíně.Dle smajlíka asi nic moc.Nějak se to tam často střídá :-k
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od laufas »

Smajlik nic moc, protoze mi prijde na hlavu jezdit do Zlina, kvuli servisu... Nicmene byli jsme spokojeni, nic proti.
m1na: Tedka jsem jel v Prostejove a zjistil jsem, ze u tesca je taky hyundai. Co tam, zkousels?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od bony »

V Prostejove je taky Hyundai i servis, ale jen na drobnost auto prijmou v PV a zavezou ho do Vyskova...
m1na
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 pro 2012, 12:39

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od m1na »

laufas: jo tam jsme psal, po odpovedi, ze me radi uvidi a at prijedu vyzkouset auto bla bla bla ... jsme jim poslal nabidku od jinych a zda se dokazou dostat na stejnou uroven, uz neodpovedeli, dal jsem neresil.
doli
Příspěvky: 3
Registrován: 08 led 2013, 20:36

SERVISNÍ PROHLÍDKA

Příspěvek od doli »

AHOJ.MÁ NĚKDO ZKUŠENOST SE SERVISNÍ PROHLÍDKOU V OSTRAVĚ HRABOVÉ S VOZY i30.
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od alcione »

AUTOPALACE BA
tak som sa pokusal opat a znova reklamovat chrastenie motora u autopalace BA. z predoslymi zlymi skusenostami to teraz dorazili uz uplne. pri prvom kontakte odpisali hned, pisal som riaditelovi ten to podsupil nejakemu inemu a ten napisal - ze nech pridem na testy a ze sa na to pozru. tak som im slusne odpisal ze som absolvoval uz tie ich akoze testy a akoze opravy a ze chcem auto opravit a nie pocut rozpravky. po tomto sa uz vobec neozvali. tak som ich kontaktoval znova a cuduj sa svetu- vobec nereaguju. uplne ako cigani, bez urazky :mrgreen:

navyse okrem tohoto my klamali pri oprave. alebo otvorene povedali ze to neopravia. alebo pri predaji kde mi nevedeli povedat ako sa sklapaju sedacky pre vacsi kufor. alebo my povedali ze 2 ikony na vyhrievanej sedacke su zadok a chrbat a 1 je len zadok, pricom to je len intenzita ohrievania. proste elementarna neschopnost predajcu, ktory navyse ma dobre ze nezozral co ho tam vobec kupujem auto. navyse pri oprave predneho naraznika som po case zistil ze ho zle uchytili ci co lebo sa hybe ako maslo. proste AUTOPALACE = KATASTROFA. ukrajina 1985
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
vena222
**
Příspěvky: 310
Registrován: 23 čer 2010, 18:54

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od vena222 »

Má někdo zkušenost se servisem v Uherském Hradišti?Dík za odpovědi :D
Hyundai i30U clasic 1,4i 80 kw,06 2010 blue vivid
Nissan sunny 1,6 r.v.1992
janik3
Příspěvky: 4
Registrován: 24 kvě 2013, 09:57

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od janik3 »

Košice Moldavská (síce nie i30 ale servis je spoločný):

dvaja prijímací technici sedia za pc, nos ponorený do klávesnice, neviditeľný plášť oblečený. postavím sa k jednému a čakám. po 30 sekundách sa opýtam:
môžem vás vyrušiť?
čo potrebujete?
bla bla bla
chodťe ku kolegovi, objedná vás na diagnostiku
prídem k druhému, zopakujem problém a bez porozmýšľania čo to môže byť, odpovedá:
o týždeň môžete prísť na diagnostiku.
ok, môžem a som aj teraz tu s autom, keby sa dalo aj teraz, mám čas.
vidíte kde vás píšem...? #-o
potom som sa ešte opýtal na nejakú v minulosti menenú vec, či je ešte v záruke a nechcem to tu popisovať, no v živote som sa v žiadnom servise (a že som ich už prešiel) nestretol s takou neochotou ktorá nasledovala v rozhovore (starý socik - neviem, nedá sa), až som bol aj ja drzý, no nedalo sa ináč a tým pádom som bol v tomto servise 1. a hneď aj 2. (posledný) krát.
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisne a Predajne miesta I30 - skusenosti

Příspěvek od vlado1979 »

Tiež sa divím keď prídem do akéhokoľvek showroomu, nikde ani noha, chodím 10 minút, nezájem a predajca stále za pc. Čo tam robia ? Hrajú počítačové hry, facebook alebo neviem čo ...

Bohužiaľ si neuvedomujú heslo, náš zákazník, náš pán. Toto by malo byť hlavné krédo vyryté do kameňa u každého predajcu. Opak je pravdou. Chcem kúpiť auto, ale predajca sa správa tak, že ho otravujem a on musí súrne niečo v pc riešiť, pritom mesačne predá pár ks.

V médiách či PR článkoch len kecy ako je zákazník dôležitý, priorita sú služby a blá, blá, blá. Sebavedomý pán riaditeľ by sa mal zamaskovať ako v jednej relácii na spektre (utajený šéf) a pozrieť sa do showroomoch ako to tam vyzerá. Zaplakal by.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“