Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

Zdravim vsechny vlastniky i30ky, po predlouhem vybirani se chystám v nejblizsi dobe rozsirit vase řady. Icko budu kupovat v Brne a chtel bych vas pozadat o rady a zkusenosti, ktere mate s Brnenskymi prodejci/servisy. Vim ze me nekteri z vas odkazou na procitani fora, ale z toho me uz opravdu boli oci a hlava :) . Prosim proto ty trpelivejsi z vas o info. Zatim to vypada ze bych nakupoval v Autostylu (nekdo tu psal o jejich servisu, ze nechteji mit zakazniky u prohlidek a oprav v dilne...), pravdepodobne 1.6i CVVT - COMFORT...predem diky za odpovedi.
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Reklama
 

Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Haer »

Tak i když nejsem mezi pozdravenými, neb nejsem vlastníkem I30, něco malinko bych řekl. :lol:
Protože je už zřejmě rozhodnuto, do čeho jít a co by auto mělo mít, tak bych na základě svých zkušeností nákup řešil tam, kde bych dostal nejlepší nabídku. Na servis, který mě v následujících týdnech taky čeká, se po doporučení zdejších uživatelů chystám do Hodonína. Je to sice z ruky, ale přístup v Brně mne natolik znechutil, že jsem rozhodnutý to vyzkoušet jinde.
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

sorry, zdravim vsechny Hyundajáky :D , no byl jsem pred casem i v auto balvin, ale v Autostylu mi prijde takova nejaka sypatictejsi obsluha...jen zkratka lepsi dojem...ale zatim mi nic nenabidli...co bych mel cekat? Nejake doplnky zdarma? Mimochodem nikdy jsem jeste auto nekupoval :) Jinak vypada to ze Hodoninsky servis je zeme zaslibena dle ohlasu na foru...
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

V brne su traja predajcovia a servisne miesta :hyu:

Autostyl (KrPole a ZIdenice) - pri zaujem o vozidlo dlho ignorovany (mal som oblecene jeans a fleecovu mikinu), predajca akoby nechcel predat.. o tri dni neskor som prisiel z prace s notebookom a v saku a bolo to lepsie.. ochota usit cosi na mieru ale minimalna. Bol som tam na oprave hadicky k VGT - pristup arogantny, nebrali do uvahy moje zistenie ze stci vymenit jednoduchu vec akoze do toho kukali 20 minut (ja som to ako laik zistil za 5), mechanik v monterkach sadol rovno do auta - tes spocival ze auto s vychladnutym motorom prehnal pod plynom po verejnej komunikacii (k Zidenice-Nadrazi)-- aj keby som mal auto nechat odtahovke,k ni urcite nie

Auto Balvin (KrPole pri Kauflande) - predajca na jednotku, vyborny pristup ochota - bolo vidno ze auto chce a vie predat. O servise tu na fore chodia dost negativne informacie, u mna chceli spominanu hadicku objednavat z prahy - hadicka hlasicka gumena, ktoru dostat vo vsetkych obchodoch s prislusentsvom... servis by som velmi zvazoval, ale auto by som u nich kupil znova

Hukr (Zvonarka) - maly predajca, ktory popri Toyote predava najnovsie aj :hyu: Znamy (uzivatel rexgremlin) tam kupil i30, cakal 2 mesiace a nakoniec mu predajca povedal ze prisla ina farba - ako bolestne dostal zimaky (co ale bola aktualna akcia polar) a drobnosti.. so servisom zatial ziadne skusenosti

Ako pisal Haer, ja jazdim do Hodonina a mozem len doporucit.. aj predaj aj servis (a najma ten) su velmi solidne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

v Autostylu jsem byl v Zidenicich, prodavajici typek se z dal pohodovy...vybranou i30 v barve kterou chci maji totiz skladem (udajne dodani asi tyden) coz by se mi moc libilo...v obleku jsem nebyl :)
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

maco ono fakt ze to auto maju skladom, neznamena nic o kvalite predajcu... skor o jeho stasti ze maju co chces ty.. kvalita predajcu sa ukaze pri predstavovaní, predvadzacke, financnych zalezitostiach (uver, leasing), dohode o cene + vybava a samotne prevedenie automobilu (priprava a papierovacky). Vela ldi pride k predajcovi a premysla nad P308, Aurisom a napr i30.. tam sa ukaze kvalita a prezentacne schopnosti predajcu, ze ti ukaze v com je i30 lepsia ako konkurencia..
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

mas pravdu, jde o to ze ja chci auto koupit asi 3/4 roku, byl jsem uz take rozhodnut pro Aurise, ale vzhledem k jejich novym vybavam/cenam jsem se vratil zpet ke svemu dalsimu favoritu i30. Delal jsem testovaci jizdy uz v kdecem - v icku taktez v Aute Balvin a prave tam se mi prodejce moc nezamlouval...ta predvadecka byla takova nejak nervozni...zitra bych chtel jit do Autostylu na predvadecku take, abych si osvezil jizdu ickem a take se tedy bedliveji zamerim na prodavajici...nemas prosimte naky tip, na co se ho zeptat?
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Gandalf »

Já vloni na podzim navštívil před koupí oba tehdejší brněnské prodejce a v Autostylu Židenice mě přesvědčil vstřícný a příjemný prodejce (jméno už nevím, mladší, tmavovlasý). V Auto Balvin byl prodejce sice odborně vybavený, ale pri jednání o ceně nepříjemný až útočný a to mě odradilo, i když bych tam asi vyjednal totéž co v Autostylu.
No a servis v Hodnoníně to jistí... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
karel.š
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 zář 2006, 12:08
Bydliště: BRNO

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od karel.š »

Ahoj jelikož jsem z Brna tak můžu také trošku doporučit:
mám již 2 a půl roku Santa Fe a ve firmě další SF+ i30 - všechny tyto vozy jsem kupoval v AUTOBALVIN v Kr. poli a tudiž mohu jen a jen doporučit.
Se servisem to nebylo vždy na jedničku, ale chlapci se snažili.
S prodejci jsem maximálně spokojen, byl to prodejce, který mě nakonec přesvědčil o koupi prvního vozu a teď když mám na něm najeto necelých 300.000km mohu mu dát za pravdu, že vše co říkal jako výhody u tohoto vozu se projevili.
Píšeš že při zkušební jízdě se ti to nezdálo, že to bylo nervozní, ale vžij se do opačné role - sám ve voze s cizím člověkem- nikdy neví co se stane a proto bych v tom neviděl zas až takový problém
Jak jsem naposledy do firmy kupoval i30 tak zkušební jízda byla 100%.
Pokud koupíš auto tam i tam tak doufám, že budeš spokojen a mimo jiné auris je pěkný plasťák vevnitř
karel.š
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 zář 2006, 12:08
Bydliště: BRNO

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od karel.š »

Gandalf píše:Já vloni na podzim navštívil před koupí oba tehdejší brněnské prodejce a v Autostylu Židenice mě přesvědčil vstřícný a příjemný prodejce (jméno už nevím, mladší, tmavovlasý). V Auto Balvin byl prodejce sice odborně vybavený, ale pri jednání o ceně nepříjemný až útočný a to mě odradilo, i když bych tam asi vyjednal totéž co v Autostylu.
No a servis v Hodnoníně to jistí... :D

Je to těžké, mám firmu pracující v obchodě a vím - prodejce se snaží prodat s co největším ziskem a zákazník s co největší slevou :D . kolik ti dali nakonec slevu???
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Gandalf »

karel š: Bylo to v době velkých slev, takže jsem toho moc nečekal, ale vyšla z toho sleva na met. lak + nějaké drobné doplňky, přesně už nevím... Ale byl jsem spokojen :)
Šlo spíš o to, jak který prodejce slevy a další možnosti prezentuje a obhajuje. Mě si zkrátka získal ten chlapík v Autostylu.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
karel.š
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 zář 2006, 12:08
Bydliště: BRNO

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od karel.š »

Gandalf píše:karel š: Bylo to v době velkých slev, takže jsem toho moc nečekal, ale vyšla z toho sleva na met. lak + nějaké drobné doplňky, přesně už nevím... Ale byl jsem spokojen :)
Šlo spíš o to, jak který prodejce slevy a další možnosti prezentuje a obhajuje. Mě si zkrátka získal ten chlapík v Autostylu.
Mě zas u BALVINA takže 1:1, je to i o štěstí co kdo musí prodat. Pokud mě ve firmě něco visí na sladě déle dám i 50% slevu.
U aut by to bylo pěkné, že. :D
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

dekuji vam panove za info, vypada to, ze kazdy ma trosku jine zkusenosti :), zalezi tedy urcite i na konkretni persone v autosalonu. Pisete take, ze jste si vyjednavali slevy...ale jak na to? kdyz je dana cenikova cena, to mam rovnou rict ze chci zadarmo nejake doplnky (uvazuju take o bocnich ochr. listach, zamku radicky, hlinikacich a foliich na okna)? Jak uz jsem vyse uvedl, jeste jsem auto nekupoval a nevim co si muzu dovolit...take vzhledem k tomu, ze maji udajne ceny automobilu zase od dubna stoupat. To treba hrajete nake divadylko - stylu ,, chtel bych jeste dokoupit toto, ale nemam uz na to penize" ? :D
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
karel.š
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 zář 2006, 12:08
Bydliště: BRNO

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od karel.š »

maco píše:dekuji vam panove za info, vypada to, ze kazdy ma trosku jine zkusenosti :), zalezi tedy urcite i na konkretni persone v autosalonu. Pisete take, ze jste si vyjednavali slevy...ale jak na to? kdyz je dana cenikova cena, to mam rovnou rict ze chci zadarmo nejake doplnky (uvazuju take o bocnich ochr. listach, zamku radicky, hlinikacich a foliich na okna)? Jak uz jsem vyse uvedl, jeste jsem auto nekupoval a nevim co si muzu dovolit...take vzhledem k tomu, ze maji udajne ceny automobilu zase od dubna stoupat. To treba hrajete nake divadylko - stylu ,, chtel bych jeste dokoupit toto, ale nemam uz na to penize" ? :D

Je to těžké, pokud je o dané zboží zájem a vozů je málo tak se slevama to jde velmi těžko neboli nekoupíš ty, koupí někdo jiný.
Co vím, že funguje tak je že jdeš na doporučení.
Několik známých kupovalo hyundaie a řekli že jdou ode mě dostali zajímavý bonus a já jako bonus garančku takže spokojenost na obou stranách :D
franta_i30cw
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 bře 2009, 22:11

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od franta_i30cw »

Ahoj, tak já osobně jsem si nechal udělat nabídky emailem a u obou dvou byly v podstatě stejné, Balvin byl o pár stokorun levnější. Slevu "dali" sami od sebe, Balvin částkou, Autostyl ve výbavě. Jednání opravdu závisí na konkrétní osobě, občas má člověk pocit, že ty naše peníze ani nechtějí. Ale v tomto směru je např. Ford v Brně ještě horší. Tam jsem měl pocit, že skoro obtěžuji a je jim jedno, jestli koupím nebo ne (Carent).
i30cw Comfort 1.6i Nošovice
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“