poškození auta v servisu

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: poškození auta v servisu

Příspěvek od Cvrček »

jose3 píše:Už jsem se k tomu dlouho nevyjadřoval a tak napíšu jak to dopadlo (nebo snad dopadne protože garančka bude až v září). Nakonec nárazník vyměnili, vypadá jako nový :-k ale přeci jen, kdybych byl hnidopich, tak to lícování už není úplně stoprocentní. Na druhá straně, možná to nelícovalo ani předtím a ani jsem si toho nevšiml :shock: Šéfovi servisu se napřed do slev moc nechtělo. Pak jsem na něj ale přitlačil a dopadlo to takhle. Práci na garančce udělají zdarma, na materiál dostanu slevu, teď si přesně nevybavuji, jestli 20 nebo 25 %. To mi připadá jako dobrý kompromis. Ono nakonec, auto má teprve 7000 km tak té práce na garančce mít zase tolik nebudou, a vhledem k tomu, že účtují 700 Kč/hodina práce technika, tak většina z toho je stejně provize servisu - náklady na technika určitě nebudou větší než 150 Kč/hod. Takže já něco ušetřím a oni zas až tak neprodělají. Jen mi trochu vrtá hlavou, že to nemám písemně, ale snad si na tu dohodu v září vzpomenou. [-o<

Tak to myslím je OK, tak ať to dobře dopadne... (na nějaké písemné dokumenty bych nehleděl, sami mají máslo na hlavě, tak si to pohlídají).
Toť můj názor.. :)
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“