grandeur

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 394
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: grandeur

Příspěvek od Leendrix »

Tripi poslal jsem ti email :)
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 394
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: grandeur

Příspěvek od Leendrix »

Po nejake dobe se hlasim. Svetla jsem vyresil, senzor nastaveni sklonu byl ok ale byla v haji pojistka, koncove kabely u jednoho svetla a motorek. Nicmene propady vykonu mam stale a nepravidelny beh pri volnobehu pri zarazeni D na automatu zustal. Menilo a merilo se vse mozne, uz me zbyva jen dekarbonizovat motor(vstriky a vse okolo) ale cim dal vice si rikam, ze je asi problem v automaticke prevodovce. Kdyz stojim na krizovatce a mam zarazene D tak auto nedrzi otacky, preradim na N a motor jede bez problemu ](*,) Tak ted uvazuji no. Stejne se to projevuje u benzinu i na plyn.

PS: bojuji s potkany, naposledy me za jednu noc znicily napojeni LPG jednotky na baterii.
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 394
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: grandeur

Příspěvek od Leendrix »

Nuže, problém byl v převodovce, dva horší vstřiky a nedotažené svíčky díky kterých nebyla komprese ](*,) Tedy mám repasovanou převodovku, 2 nové vstřiky atd ale servis co mě dělal tu převodovku neměl diagnostiku na nové softwarové nastavení převodovky tak teď uvažuji zda mají na to diagnostiku jen v :hyu: nebo to dokáže nastavit jiný servis na Ostravsku :-k
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 394
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: grandeur

Příspěvek od Leendrix »

No tak :hyu: neumí nijak automatickou převodovku nastavit. Jediné co s ní dokážou udělat je, že ji vyresetují do továrního nastavení a převodovka se učí znovu podle tvého stylu jízdy řadit. První 2 týdny řadila jako šílená, semtam to i kopnulo jak nevěděla co tam dát. Teď se už ale uklidnila.
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Odpovědět

Zpět na „GRANDEUR“