Pískání od motoru..

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Pískání od motoru..

Příspěvek od Davidos »

Zdravím,mám dotaz včera i dnes ..když dojedu nechám běžet motor tak od předku u spolujezce slyším takový pískot..otevřu kapotu ,ale tam nic člověk neuslyší...teď mi měnili oba chladiče a před měsícem a něco termostat...chladič na vodu nový na klimu použitý....a taky asi mi odchází servopumpa....když jedu déle...cca 100km tak když zatáčím tak už je slyšet při otáčení volantu zvuk" asi tý pumpy"...nemůže to pískat ta pumpa?....je to slyšet přibližně z těch míst..ještě...včera po ujetí 100km ..jsem zaparkoval u mamky ..po hodině nastartuji otevřu vrata a slyším to pískání...pak dojedu domu asi 1km...že si otevřu kapotu a dojdu dopředu a nic..pískání zmizelo....dnes to samý ..jedu z práce 4km..zastavím u babči ...nechám to běžet...pískání tam je dojedu domů 500metrů a pískání není ](*,) ](*,) díky..
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání od motoru..

Příspěvek od rade622 »

Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Pískání od motoru..

Příspěvek od Davidos »

tak ještě dotaz k tomu pískání motoru...mám slyšet pískot hlavně než se ujede třeba 10km....myslel jsem ,že to je zase ten řemen ,ale po otevření haupny je slyšet pískání jakoby od zadu pod oknem...někde jak je to "velký stříbrný" :P nevím co to je...je to zezadu hlvy..nevím jak to popsat :lol: co by to mohlo být?...a dens po nastartování ráno auta a vypnutí jsem slyšel jakoby dotočení kladky nebo řemenu...to mi pak po zahřátí neudělalo...co to je...nebo proč tomu je díky :P
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“