LANTRA 102kw 2.0 nechce chytnout ani na LPG ani benzín

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Fastarrow
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 dub 2012, 16:38

LANTRA 102kw 2.0 nechce chytnout ani na LPG ani benzín

Příspěvek od Fastarrow »

Ahojte,

koupil jsem auto pro cloveka co rozváží zboží, bohužel je 140km ode mne, tak se na to nemůžu mrknout sám. Je tam LPG.

Na LPG to střílelo v nízkých otáčkách, ale jinak jezdilo ok. Na beznín to startovalo tak na 2,5-3 válce a nechtělo to jet.

Takže jsem vyměnil kromě jiného: svíčky,palivový filtr, vzduchový filtr, kabely

A teď mi volal ten co s tím jezdí, že to nejde nastartovat - ani na LPG (mohu si přepnout start na LPG) ani na benzín. Vyměnili se teda kabely a stále to nejde. Teď už je vybitá baterka.

Takže jestli dobře uvažuju, tak zůstává cívka. (díky LPG eliminuji problémy - vstřiky,čerpadlo atd.). Dneska se mu na to přijde podívat mechanik, ale chci se zeptat jestli se kazí cívky u těchto aut? Nějaké dráty jsou taky u cívky, takže by to chtělo zkontrolovat to je jasné. A hlavně jestli to háže jiskru (bohužel už se asi nezměři jestli dostatečně silnou).

Nemáte na toto auto náhodou někdo volnou cívku? Ptám se předčasně, ale lepší teď než potom. Máte někdo zkušenost čím to ještě může být všechno?

Diky!

G.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: LANTRA 102kw 2.0 nechce chytnout ani na LPG ani benzín

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

U mě byl naprd snímač polohy klikového hřídele.Motor točil lehce,chytit však nechce.Oprava v origo Hyu Opava 1600 kč na počkání. =D>
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
Fastarrow
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 dub 2012, 16:38

Re: LANTRA 102kw 2.0 nechce chytnout ani na LPG ani benzín

Příspěvek od Fastarrow »

Díky za tip. Auto dneska nastartovalo. Ačkoliv ručička ukazovala 1/4 nádrže, došel benzín. To je normální u těchto aut? Koupil jsem ho nedávno, minulý majitel mi to asi zapomněl říct :-k . Mechanik zjistil, že svíčky byly suché, takže to bylo jednoduché. Snad to i jede na 4 válce po výměně kabelů, tak zatím to snad bude ok. Takovou levnou opravu jsem nečekal...

Zatím děkuji za příspěvek.

G
Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: LANTRA 102kw 2.0 nechce chytnout ani na LPG ani benzín

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

Normální to není.Lantry mám od roku 2005 a palivoměr ukazuje pořád přesně.S tím jsem problém neměl nikdy. Možná stářím přituhla ručička.Kup někde z vraku za nějakou tu stovku celé budíky a vyměň.
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
Fastarrow
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 dub 2012, 16:38

Re: LANTRA 102kw 2.0 nechce chytnout ani na LPG ani benzín

Příspěvek od Fastarrow »

OK. Taky se zasekává ten malý tachometr. Kolik to tak může stát starší celý štít?
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“