skrtici klapka J1

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

skrtici klapka J1

Příspěvek od djfuzzy »

zdravim, muj problem:po vycisteni skrtici klapky se mi volnobeh zvedl na 1200ot,ten dostelovaci sroub mam uplne zasroubovany a niz uz to nechce jit. nevite co by to mohlo zpusobit? jinak klapka byla dosti zasrana,bylo to takove mazlave,proste hnus.
predem dik
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
kibut
**
Příspěvky: 136
Registrován: 19 zář 2007, 08:59
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kibut »

mozno reset ECU by pomohol. Neskusal si?
HYUNDAI Lantra 1,6 16V ´92 automat

www.hmaservice.com
djfuzzy
*
Příspěvky: 92
Registrován: 29 lis 2006, 14:17
Bydliště: Ostrava-Dubina

Příspěvek od djfuzzy »

kibut píše:mozno reset ECU by pomohol. Neskusal si?
ja nevim kurnik jak nato. musim odpojit i alarm? protoze pri pripojeni baterky se hned sepne(zacne houkat).v interieru mam neony, pripojene na otoceni klickem. taky odpojit?
jinak jsem skousel ale vse jsem mel zapojene, tak ze jsem musel vypnout alarm a pak jsem az nastartoval.
postup:1--stahnu si okenko u ridice,odpojit baterku cca na minutu+otevrit dvere
2--zavru dvere,pripojim baterku.pres okynko nastartuju at nemusim ovirat dvere(je tam to svetlo),necham bezet cca5 minut.
3--zdechnu to a vytahnu klicek
4--nastartuju znova.
takhle se to dela?
jestli jo,tak zitra skusim vytahnout pojistky od vnitr.osvetleni a odpojim alarm a uvidim
Hyundai Lantra rv.92, 1,6, 84kw--milacek uz neni :-( zradila.
Hyundai Lantra rv 94, 1,6, 84kw--ja to bez ni nevydrzel :-)
Uživatelský avatar
kibut
**
Příspěvky: 136
Registrován: 19 zář 2007, 08:59
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kibut »

Reset ECU je tu na fore popisany, skus pohladat. S tym poplasnym zariadenim neviem presne ako to je, ale podla mna staci, ak odpojis baterku na niekolko minut aspon (neviem presne na kolko minut, ale niekde to tu je napisane), potom ju zapojis a nastartujes motor.
Pozor, nezapinaj ziadne spotrebice (svetla, klima, vetrak, okno...) ani nepridavaj plyn a pockaj, kym sa motor nezohreje (kym sa nezapne ventilator).
Tak nejak vyzera reset ECU, potom napis, ci to pomohlo.
HYUNDAI Lantra 1,6 16V ´92 automat

www.hmaservice.com
emzetperx
Příspěvky: 5
Registrován: 07 říj 2011, 21:41

Re: skrtici klapka J1

Příspěvek od emzetperx »

Ahoj, pomohlo to? ja mám tento istý problém. Klapku som vyčistil, ale asi som spravil chybu, odpojil som tento konektor čo je na obrázku v červenom kruhu a možno som ho nedal do pôvodného stavu. Môže to byť táto chyba?
Přílohy
xp30200017rj.jpg
xp30200017rj.jpg (65.29 KiB) Zobrazeno 2943 x
Hyundai Lantra r.v. 1995, J1, 1,6, 85 kW
Uživatelský avatar
Rudi
**
Příspěvky: 151
Registrován: 13 lis 2009, 00:04

Re: skrtici klapka J1

Příspěvek od Rudi »

Ano to môže byť ten problém ,pootočením nastavíš otáčky.
2x Hyundai Starex 2.5CRDi 4x4
Uživatelský avatar
Johnny63
*
Příspěvky: 66
Registrován: 22 úno 2010, 22:59
Bydliště: okr.Hodonín

Re: skrtici klapka J1

Příspěvek od Johnny63 »

Problém by se mel odstranit resetem a projizkou,at se to naučí,mozná jen mas opravdu spatný ten snímač polohy skrtící klapky,ale byvával problém s motorkem který ti nastavuje volnoběch)Pohybuje se skrtící klapkou),nebo je možná moc naolé lanko,víc nic tam nebude.Jestli bydlís v okolí Hodonina,bez problému bych to mohl odstranit,mam i nahradní díly. :hyu: :mrgreen:
Ivan12323
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2014, 22:17

Re: skrtici klapka J1

Příspěvek od Ivan12323 »

Ja mam stejni problem z Lantrou 1,8 DOHC pri volnobehu skacu otacky v rozmedzi 900-1100 menil som rozvody, a kable zapalovani sviecky .... cistil som aj Skrtiacu klapku ale stale to skace neviete mi poradit co dal odniesol som auto do servisu ale tam nevedia co stim precistili nejake konektori nic vic
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“