Jak poznat originál hyundai brzdy

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Jak poznat originál hyundai brzdy

Příspěvek od lumik »

Ahoj všem, poslední dobou tady řeším brzdy a samozřejmě je sháním za co nejlepší cenu. Nechci do auta dávat nějaké čínské a podobné šmejdy a tak když jsem narazil na inzerátna Bazosi ,že nějaký člověk prodává originální díly na Hyundai tak jsem ho zkontaktoval. Chvilku jsme si psaly a po jeho ujištění ,že se jedná o originální díly tak jsem si objednal zadní pakny-jediný co měl z toho co potřebuji. Ted mi přišel balík,ale brzdy nebyly v originál krabici,ale v nějaké jiné. Zkoušel jsem hedat na netu podle kodu co je na brzdách napsaný a moc jsem toho nenašel jenom mi to odkazovalo na nějakou čínskou firmu PCB ,ale to nic neznamená. Teda taky jako by z oka vypadly brzdám od firmy JC. Prodejce mi zase ujištuje ,že se jedná o riginální díly,ale já ted nevím jak to zjistit zda to je pravda.Čínu bych na auto teda hlavně na brzdy nedal,ale nevím podle čeho se to dá najít.
Díky Luděk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak poznat originál hyundai brzdy

Příspěvek od Hardcam »

Kdyz sem nedas zadny jiny informace, tak to tezko nekdo pozna :roll:
napis katalogovy cislo
vyfot krabici
vyfot pakny
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Re: Jak poznat originál hyundai brzdy

Příspěvek od lumik »

No právě ,že jsem nedostal k tomu krabici a žadné indicie o tom, že jsou tom originály.emusí to být originály, ale případné číny se opravdu obávám. Fto kdyžtak dodám pokud nestačí ten kod
kod DDBL9041AEE PCB Ještě je tam natištěno barvou PGL.
Dík Luděk
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“