Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
dada2236
Příspěvky: 5
Registrován: 28 pro 2011, 15:51

Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od dada2236 »

Ahoj,nedávno se mi při šikovném parkování podařilo prorazit zadní brzdovou hadičku(kovovou) přímo u brzdového kotouče a chtěl jsem si koupit novou,jenomže co jsem koukal po prodejnách tak všude nabízejí cca 30cm dlouhou a mě vede v jako celek pod autem od zadní brzdy až do motoru tak v tom mám docela zmatek :-k .Nemáte někdo s tímto problémem zkušenosti?Nebo nemohl by mi dát někdo nějakou radu jak na to?Díky za odpovědi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od Bolo »

to je blbost, buď blbě koukáš nebo to někdo zbastlil. Hadičku si nech vyrobit v nějakém normálním servisu, je to mnohdy levnější než original.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od Farrael »

A může mi někdo vysvětlit, proč je to v sekci pro i30?!!!! ](*,) Přesunuto :arrow:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
dada2236
Příspěvky: 5
Registrován: 28 pro 2011, 15:51

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od dada2236 »

=D> Rád vysvětlím.Dnes jsem se teprve registroval a ještě pořádně nevím co a jak :-k ,jinak se omlouvám za mou nezkušenost [-o<
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od Farrael »

Ani nová registrace snad neznamená, že to fláknu do úplně jinýho modelu auta. Kdyby ještě do špatný sekce v rámci modelu tak to ještě pochopim, ale takhle mi to přijde, že si tady z toho snad děláte srandu, nebo je vám to jedno. i30 a Lantra je podstatnej rozdíl.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
dada2236
Příspěvky: 5
Registrován: 28 pro 2011, 15:51

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od dada2236 »

Pochopil jsem to a budu se snažit to neopakovat,tak se ještě jednou OMLOUVÁM. :roll:
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od Farrael »

Děkuji.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od black_sheep »

dada2236 píše:Pochopil jsem to a budu se snažit to neopakovat,tak se ještě jednou OMLOUVÁM. :roll:
ono tak nejde jen o tebe konkrétně. ale tenhle problém je tu dnes a denně. já tomu taky lidi kua nerozumím jak je možné že někdo postne téma do "accentů" o sonátě apod. :roll: podle mě má to forum někde nějak blbě umístěný tlačítko, že to lidi mate. kolikrát jsem se uhmát a místo citovat jsem dal upravit a pak jsem to kopíroval jak to má bejt :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od Farrael »

Tlačítkem to nebude Blacku. Denně sem přispívám dost příspěvků a vživotě se mi to nestalo, že bych se uhmát. Je to jen o lenosti a pohodlnosti lidí. Však oni to modi přehoděj. Na jinejch forech tohle problém až tak nebyl. Když se něco takovýho dělo, tak dostal dotyčný antihodnost a pro příště si to sakra rozmyslel. Ale tady to nejde. Takže můžu jen dštít síru a oheň :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
dada2236
Příspěvky: 5
Registrován: 28 pro 2011, 15:51

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od dada2236 »

Nevím proč si pán Farrel dělá obrázek o lidech už po pár větách,ale jsme jenom lidé a taky chybujeme a jestli na to už nemá pan Farrel nervi tak by možná měl přemýšlet nad tím změnit post moderátoea nedělá to dobře pověsti stránek.A ještě před tím než se do mě pán moderátor pustí s tím že na tyto stránky nemusím vůbec lést jestli se mi něco nelíbí tak chci podotknout že to je pouze NÁZOR.Jestli se ho to nějak dotkne tak ještě chci říci že to na něj není nějak špatně nebo ve zlém mířené :wink:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od black_sheep »

rozhodně si nemyslím, že by Farrael měl z jakéhokoliv důvodu opustit moderátorský post, protože tu funguje jako moderátor velice dobře a aktivně. a ve vší úctě k nováčkům, se mu vůbec nedivím, že startuje, protože to dělá několikrát za týden a to není uplně tak normální při tý frekvenci nových témat co tady za týden přibude. osobně něco takovýho zmerčím taky a nemám na to žaludek to vůbec komentovat. kdyby bylo toto fórum moje, tak to nějak řeším systémově. už jsem to tady nadhodil několikrát.

no nic - konec offtopicu, případně na toto téma pokračujem v pokecu.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od Farrael »

Dovolím si poslední post tady pro pána. Snad to pochopí. Není to o mých nervech. Já je mám silné a upřímně mne to nechává dost klidným (jsem klidný člověk). Ale jak jsem psal, protože tu lidé nedodržují pravidla a příspěvky postují zcela nesmyslně kamkoliv je napadne ač je tu na jejich problém vyloženě sekce tak musím dštít oheň a síru. Nic jiného mi tu nezbývá. A úpřimně jsem ještě dost mírný a volím pouze tuto cestu - říkejme tomu dejme tomu převýchova. Jsou tací co by ti to hned mázli. Navíc jak psal Blacksheep je to tu poslední dobou na denním pořádku. Proto se nemůžete divit, že je reakce takováto.

PS: Můj post nad Vaším byl pouze reakcí nad všeobecnou situací a patřil Blackovi. Dále jsem Vás sepsul pouze za ten zcela nepochopitelný post do úplně jiné sekce. Nikde jsem byť náznakem nenaznačil, že nemáte chodit na toto forum.

PPS: nechám dva dny, aby jsi to dotyčný přečetl, ev. všeobecné upozornění pro ostatní a pak přesouvám co se netýká tématu do hádek či máznu.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
dada2236
Příspěvky: 5
Registrován: 28 pro 2011, 15:51

Re: Hyunda Lantra J1 1.6 16V Zadní brzdová hadička

Příspěvek od dada2236 »

Jsem velice překvapen že to berete s takovým nadhledem a upřímně řečeno si vašeho přístupu vážím =D> =D> ,né každý by si to takhle přebral ale nebudu tady spamovat takovými komenty páč by to bylo do nekonečna ](*,) stručně řečeno je to tu super forum i club. :hyu:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“