Hyundai Lantra kombi klapaní vřízení ??

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Lukyndak
*
Příspěvky: 50
Registrován: 16 bře 2013, 00:53
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Hyundai Lantra kombi klapaní vřízení ??

Příspěvek od Lukyndak »

dobrý den všem mám takový problém jsem začátečník tudíš moc všemu nerozumím mám vůz Hyundai Lantra kombi 1.6 83kw 16v když jedu vše vpořádku jen když zatočím nadoraz volantem do leva tak mi v pravém kole začně cosi klapat nevíte co by to mohlo být? a pokud možno kolik bude stát oprava ?? děkuji všem Luk :-) :hyu:
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kw 1998
Reklama
 

Uživatelský avatar
mc.case
*
Příspěvky: 82
Registrován: 02 úno 2011, 01:07
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Lantra kombi klapaní vřízení ??

Příspěvek od mc.case »

To bych tipnul na kynetak (kloub na poloose)...

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
Hyundai coupe 1996 2.0 16v 139HP
ex:Alfa romeo 155 1994 2.5TD to bylo vozidlo....
ex:Fiat marea 1998 1.9TD ta mě stála peněz :)))
ex:Mitsubishi colt 1989 1.3 řízený karbec 55kW na tu dobu el šíbr a zrcátka :))) jj japonec
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Hyundai Lantra kombi klapaní vřízení ??

Příspěvek od 69pavel »

muze to byt zmineny kineticky kloub ale taky to muze delat brzdova hadicka kdy drzak hadicky je ohly a hadicka dre o pneu, chce to zvednout na zvedak, natocit do max rejdu a podivat se jestli to nedre o tu hadicku,jinak prihnout drzak tak aby tam byla vule,nicmene pokud byto byl kineticky kloub tak jeste to neznamena ze se musi mermomoci menit,jsou i nova auta u kterych v max natoceni se ozyva takovy klapavy zvuk, pokud by ale ten zvuk vydaval uz pri polovicnim rejdu tak pote je to na vymenu. ono hyu ma trochu volnejsi poloosy oproti jinym znackam.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Lukyndak
*
Příspěvky: 50
Registrován: 16 bře 2013, 00:53
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Lantra kombi klapaní vřízení ??

Příspěvek od Lukyndak »

tak zatím to klape jen když zatočím na doraz doleva takže to nejspíš nebude tak vážné :-) doufám ale stou brzdovou hadickou na to se mrknu to je hodně dobrá rada a zato díky :-)
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kw 1998
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“