Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od Davidos »

Zdravím...z ničeho nic se mi zbláznil popelník a odkládání na kelímky..ani jedno nepoužívám,ale popelník mi nesedí a to odkládání kelímků...je buď moc zasunutý dovnitř nebo ven..ať zmáčku výsuv nebo popelník tak oboje na sebe navazuje a hýbu stím...měl jste to někdo rozdělaný jak tam je ten mechanismus?..popelník mi ani nejde celý vyndat někde to drží ten výsuv na kelímky..díky :mrgreen:
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od Davidos »

Nikdo nemá zkušenost? :(
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od rade622 »

Budeš tam mít něco zmršené, držák na kelímky je rámeček, který jezdí v krabičce a je naprosto izolovaný od okolí. Je to pojízdné v drážkách na obou vnitřních stranách, tlumení je třecí přes ozubené kolečko a zuby na jedné straně rámečku. Popelník je zase uložený ve svém krytu a nic nemá šanci se vzájemně ovlivnit. Rozeber to a uvidíš, typoval bych to na něco uvolněného. Tak jen po paměti co si vzpomínám. Dá se to najít na HMASERVICE, snad.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od Davidos »

Snad jen uvolněný :-) je vidět po stranách 2 šroubky od toho ukládání kelímků...tak snad se tam jen něco uvolnilo,ale vypadá to u těch šroubků jakoby tam byly :| ulomený plasty...asi úchyty..uvidím v pátek to rozdělám tak uvidím...
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od rade622 »

Nejsem si uplně jistý, ale pro demontáž toho šuplíku budeš muset vydělat celý střed, nebo odšroubovat šroubek zezadu panelu, " od motoru" dá se tam dostat od spolujezdce.Je to uchycené na plechových výztuhách zezadu. Popelník je už brnkačka, ten je na plastu,vydělá se stlačením kovového pásku co je nahoře, pak je tam šroubek .
Měl jsem to celé rozebrané na atomy, ale je to už nějaký pátek a fotky jsem pako jedno neudělal.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od Davidos »

Rozdělával jsem už asi 2krát střed kvůli rádiu....Jen doufám,že to je jen nějak vypadlý :lol: jinak nevím kde to sehnat..docela mě to překvapilo,protože ani popelník a ani ten držák nepoužívám ](*,) teď jedu a otevře se mi jedno nebo druhý :-) zastrčím ten držák kelímků a ten mi drží tak 1cm ve středu a né zároveň
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Popelník a vysouvací odklad na kelímky

Příspěvek od Davidos »

Tak jsem na to teď koukal...a KURVA nechápu to...pen panel na kelímky je celej urvanej....všechny ty úchyty na něm co jsou prošroubovaný k hlavnímu středovýmu panelu jsou odlámaný..takže najít celej novej panel..teď tam to celý bouchá jak panel na kelímky tak popelník :evil: a ještě jak se rozdělává šroubek jak je u osvětlení na podsvícení budíku tak tam je to též urvaný :-( a to jsem to měl před rokem kvůli rádiu celý rozdělaný a bylo to všěe OK....do háje ](*,)
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Interiér a exteriér“