rozebrání středového panelu

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: rozebrání středového panelu

Příspěvek od Limitz »

:lol: :lol:
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: rozebrání středového panelu

Příspěvek od Davidos »

Tak rádio přidělaný...rozebral jsem celej ten panel a na rádiu hned za tím černým rámečkam jsou železný packy na uchycení ..tak jsem je zohýbal k tomu držáku rádia co je na tom panelu a drží..Ale ta práce :roll: jsem na tohle docela puntičkář a kontroluji 2 jestli vše drží a zacvaklý konektory at¨d....UFF ...akorád jak dal kolega fotky na rozdělání toho panelu tak mi nešel dolu u plynu to péro na tom bílým plastu ..tak jsem to celý odšrouboval a pohoda....Ale tam je kabelů :-) zlatá Felda ...a našel jsem tajnej vypínač proti nastartování :P mám auto asi týden a o tlačítku mi bývalá majitelka neřekla :-) jestli o něm teda věděla :D/
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
suchyjar
*
Příspěvky: 36
Registrován: 28 bře 2009, 14:27

Re: rozebrání středového panelu

Příspěvek od suchyjar »

Ahoj, praskla mi jedna žárovčička na podsvícení vzduchu. Mám jí vyndanou ale nemůžu jí sehnat. Poradí někdo?
Santa Fe 2004 CRDi 2,0
Uživatelský avatar
dark.pete
*
Příspěvky: 13
Registrován: 07 kvě 2011, 08:43
Kontaktovat uživatele:

Re: rozebrání středového panelu

Příspěvek od dark.pete »

Zdravím chlapi, mám podobnej problém ,ale s návodem od LIMITZe to snad zvládnu :-D jinak mě nesvítí tlačítka:výstažný trojúhelník ,vyhřívání a mlhovky.
dále mi nesvítí hodiny vše to přestalo jet v jeden den + přestali svítit světla nad hlavou kabinové a popelník ...
nevím jestli měl na to vliv že jsem měl zaplé stěrače a motorek byl zadřený, totiž stalo se mi to v den kdy jsem si auto koupil a bylo to pro mě vše nové, ten první den to vše svítilo, stěrače jsou už ready auto mám skoro půl roku a nějak jsem si zvykl ale furt mit to vadí že mi to nejde :-(
jestli někdo víte čím by to mohlo být tak dejte vědět pojistky jsem měnil a nic :(

A JEŠTĚ JEDNA POZNÁMKA KDYŽ TŘEBA PŮL HODINY JEZDÍM ROZSVÍTÍ SE MI TLAČÍTKA KTERÉ NESVÍTILI A ZA CHVÍLI ZASE VYPNOU ZAPÍNAJÍ SE PAK KDY CHCOU takže nevím jestli mám vyměnit žarovky nebo kabely fakt netuším ... ale nejradši bych si to udělal sám než to dávat někam do servisu :-)

moc si budu vážit Vaší rady jestli někdo víte :-)
Hyundai Lantra J2 (V TK ELANTRA)
1.6 16V (84kW) ... rok 1996 ...
laděný výfuk, sportovní podvozek a tak různě :-D
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Interiér a exteriér“