nestartuje

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
petrfilip
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 črc 2011, 14:54
Bydliště: Brno

nestartuje

Příspěvek od petrfilip »

cau chlapy prekerka dojel jsem domu s lantrickou (1.6 benzin 1998) a ospoledne jsem chtel odjet ale auto nestartuje nabil jsem do plna baterii a nastartovalo to jednou a potom zase nic,otocim klickem a vsechno zhasne asi bude baterie v prdelce co? zkousel jsem i jinou baterii ale taky nic ani necvakne rele ani nevyskoci aspon pastorek poradi nekdo
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kW G4GR
Reklama
 

Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: nestartuje

Příspěvek od Smrťák »

Asi je baterka po smrti. 1 a více článků v háji. Jistě má více než 4 roky
petrfilip
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 črc 2011, 14:54
Bydliště: Brno

Re: nestartuje

Příspěvek od petrfilip »

cauky dekuju za radu dneska jsem to na tu starou baterii zkousel startovat pres startovaci kabely z druheho auta a ani to neskytlo :( rikam si ze mozna je ta baterka po smrti a nepomohou ani startovaci kabely,uz se mi to kdysi stalo s vectrou,ze tam byla hyn baterka (jen totalne vybita) a taky to nestartovalo az po nejake dobe po pripojeni startovacich kabelu.Jeste me napadlo jestli nemuze bejt v trapu nejake rele souvysejici se starterem,otocim klickem a vsechno zhasne krome kontrolek oleje,nabijeni a otevrenych dveri
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kW G4GR
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: nestartuje

Příspěvek od mirpie »

pokud ti nezačal točit s motorem startér ani po výměně baterie (viz tvůj první přspěvek), o které si věděl, že je ok, pak je v háji startér. Vyměnit, jde vytáhnout vrchem, je to tu popsané někde, hledej.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
petrfilip
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 črc 2011, 14:54
Bydliště: Brno

Re: nestartuje

Příspěvek od petrfilip »

mirpie píše:pokud ti nezačal točit s motorem startér ani po výměně baterie (viz tvůj první přspěvek), o které si věděl, že je ok, pak je v háji startér. Vyměnit, jde vytáhnout vrchem, je to tu popsané někde, hledej.
Jen ukoncuju tema,starterem to nebylo,slo o cidlo teploty a vadnej kabel mezi palivove rele - cerpadlo.Jinak starter uz jsem nekolikrat venku mel,ani to potom uz nebyla takova pakarna,staci dobrej vercajk,nadstavec a baterka na posviceni,vymena otazka pul hodiny.Pro ty co by to chtely delat,je dobre sundat kryt z air boxu zlepsi se pristup.
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kW G4GR
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“