Po 3-4 dnech špatně startuje

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Zd3ny
**
Příspěvky: 120
Registrován: 11 kvě 2008, 22:26

Po 3-4 dnech špatně startuje

Příspěvek od Zd3ny »

Zdravím,

obracím se zde s problémem ohledně startování, po 3 a více dnech co auto stojí tak špatně startuje resp. točí startér ale nechce naskočit... naskočí až tak na pátý pokus.
Posledně jsem čistil vše kolem baterie která je dostatečně nabitá, samozřejmě kontakt sprejem a od té doby jsem to startoval po dvou dnech stání... pohoda, čistil jsem i uzemnění a tam byla celkem velká oxidace, možná už to dělat nebude.

Ale můj problém je v tom, že do práce jezdím firemním autem (spolujezdec) a moje auto stojí přes týden před barákem,
Mám těhotnou ženu před porodem tak to raději budu po práci zkoušet startovat aby bylo auto připravené k startování :)

Dnes jsem byl u kámoše na diagnostice ale nešlo to napojit prý tam mám špatný kontakty nebo co :( Tak se Vás ptám čím by to mohlo být?

Mě napadá buďto přepad benzínu do nádrže zpět a nebo svíčky které už mám dlouho - r. 2008 a najeto mají asi 80 tis. km, jsou to Denso iridium power... myslíte že by toto mohli dělat svíčky??? že bych koupil ty NGK nové a raději je měnil každých 30 tis. km?

Díky za každou radu a sorry za takovej dlouhej román tady ale nerad bych někomu odepisoval na nějaké další otázky tak jsem se snažil hodně rozepsat.
Hyundai Lantra 1599ccm/ 84kw r.v. 1997
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“