Nestartuje...Prosím o radu

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Michal_83
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2015, 11:27

Nestartuje...Prosím o radu

Příspěvek od Michal_83 »

Čauvec kluci...

Rád bych požádal o radu..
Lantra 1.6 84kw 99 rok nestartuje..
Když je taková zima tak nechytne..Problém byl ze dne na den skoro. Když bylo teplo, tak auto chytlo krásně..Začala trošku zima a už nechytne..Dřívě cca 1 měsíc to chytlo třeba na 10-tý pokus ale od té doby již ne..Stojí mě u baráku a nevím si sním rady..
Zkusím nějak popsat co to dělá když startuji..Pokud si vzpomínáte na škodovky a když špatně stratovaly jakoby jen chytaly na tři válce ale ne a ne chytnout.
Nějaký náznak tam je, jakoby to jen zabrble ale nechytne.Občas se jakoby sekne motor či válec a potom to má tendenci chytnout(boužel tohle vybíjí hodně baterku)
Čtu tady různé rady a tak prvně jsem koupil čidlo chladicí kapaliny, tudíš toto můžu vyloučit, baterka je sice slabší 44Ah ale davám ji tam z nabíječky. Dnes jsem se díval na svíčky, tak byli už trošku černé, ty jsem očistil.
Když auto jelo, zní to jakoby jelo opravdu jen na tři válce, něco ze spodu dost brble.Jakoby kdybych měl laďák ale spíše u motoru.
Prosím o rady jak bych to mohl já jako laik nějak zkusit či zjistit aby to nebyla tipovačka..

Díky moc za každou radu...
Michal
Reklama
 

Michal_83
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2015, 11:27

Re: Nestartuje...Prosím o radu

Příspěvek od Michal_83 »

Dnes jsme zkoušel svíčky a jiskra jde.. i když se mi zdá, že docela opožděně hází..Od benzínu byli také.

Nikdo žádné rady či nápady, čím by to mohlo být?
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Nestartuje...Prosím o radu

Příspěvek od mikodim »

Skusit to dat na autodiagnostiku? benzinový filter je OK?
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“