lantra 1.8 J2 nestartuje

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
wajgos
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2013, 22:17

lantra 1.8 J2 nestartuje

Příspěvek od wajgos »

Ahoj všem.
Mám takový problém, který řeším už 2 měsíce a výsledek je stále stejný. Mám lantru 1.8 J2 a do této doby jsem neměl téměř žádný problem. Při stání na křižovatce mě zdechl motor a od té doby ani ťuk. Při prvním ohledání jsem zjistil, že je přepálená pojistka na které je napojeno rádio, hodiny ny displeji a benzínové čerpadlo. Po výměně pojistky a vyskoušení, se následně vypálila pojiska od ECU. Nahrazeno novoua stejně nic. Od té doby nebyl na pojistkách již žádný výpadek ale motor stejne nenaskočil. Zjistil jsem že mi nejde jiskra na svíčky a vstřiky nepouští benzín. Motor točí baterka je v pořádku elektrika jde všude čerpadlo tlačí vše svítí a bliká jak má. Měl jsem pujčenou druhou cívku, snímač otáček klikového hřídele a čidlo vačky. Výsledek byl stejný. Při bližším skoumání jsem zjistil, že mě nejde modulace na cívku, což je asi problém proč nehází jiskru na svíčky.Dokonce jsem auto odtáhl do Hyundai servisu a po připojení na diagnostiku bez výsledku. Žádná chyba a počítač se tváří že je naprosto v pohodě. Již jsem rozkuchal snad úplně všechno, zatím bez výsledku. Ještě podotýkám, že je v aute alarm Jablotron a provoz na LPG. Nemáte někdo radu nebo tip co s tím nebo co ještě zkontrolovat? Předem dík za všechny rady a zdravi Wajgoš.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“