styling

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

zzzema
*
Příspěvky: 11
Registrován: 04 pro 2005, 11:35
Bydliště: osek

Příspěvek od zzzema »

tydle ofuky sou fakt praktický ale mám s touhle věcí jen tu nejhorší skušenost.měl sem je na nákladáku-iveco eurocargo.kde byli zastrčený mezi oknem a gumou.pro kuřáky supr věc,pokud vám k nim nepřimrzne okýnko.no a potom co mi je nákej hajzl ukrad sem litoval že sem je tam dával.okna netěsnily,do auta foukalo a hučel vítr.při přejetí sebemenší díry okýnko klepalo.u elektricky stahovanejch okýnek bych se v zimě bál že oddělám motůrky.fakt si to dobře promyslete a dejte si dohromady pro a proti.čus.Zzzema Hyundai Lantra 1,8GT
Reklama
 

karel

ofuky

Příspěvek od karel »

Mam ofuky na předku kombíka už 5 let a bez problému.Jsou lepené na rám dveří,ne do těsnění okna.Bohužel nevím výrobce,byly na autě při koupi a označení nemají.auto je dovoz z Izraele,takže kdo ví....
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: ofuky

Příspěvek od ivan »

karel píše:Mam ofuky na předku kombíka už 5 let a bez problému.Jsou lepené na rám dveří,ne do těsnění okna.Bohužel nevím výrobce,byly na autě při koupi a označení nemají.auto je dovoz z Izraele,takže kdo ví....
Tý jo :shock: Až s takový exotický země??Jejda :roll:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Re: ofuky

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
karel píše:Mam ofuky na předku kombíka už 5 let a bez problému.Jsou lepené na rám dveří,ne do těsnění okna.Bohužel nevím výrobce,byly na autě při koupi a označení nemají.auto je dovoz z Izraele,takže kdo ví....
Tý jo :shock: Až s takový exotický země??Jejda :roll:
no pokud tam s tim nejezdili jako ty arabaci v iraku.. :lol:

jinak ty ofuky se mi vazne hnusej :)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Tuning & Styling“