Klima doplňena, ale nejde.

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bohrosik
**
Příspěvky: 198
Registrován: 01 lis 2007, 11:01
Bydliště: Brno, (občas Havl.Brod)
Kontaktovat uživatele:

Klima doplňena, ale nejde.

Příspěvek od bohrosik »

Tak bohužel se někam vytratilo moje téma, tak znova......

ZDAR,
Bohužel jsem ve stávajících vláknech nenašel řešení mého problému (ani žádný podobný) tak to zkusim nějak popsat.
Asi před rokem a kousek jsem doplňoval klimu (chvilku jela chvilku ne, malo chladila). Od te doby v pohodě až na pár okamžiků jela jak hodinky. Letos na Jaře jsme se vydali s kámošema na hory a začala dělat to samé - občas chladí, občas nechladí. Řešil jsme to vypnutím a opět zapnutím klimy.

Tak jsem zajel do servisu s tím, že to zřejmě uteklo - vysáli, vyčistili, testli těsnost, doplnili olej a náplň a klima opět frčela. Bohužel asi jen 15km. Pak jsem zaparkoval u sámošky a od té doby OPĚT nejde :-(.
- Při zapnutí se sníží otáčky motoru a pak se zase vyrovnají (to by mělo být OK) , ale klima prostě nechladí.
- Na výkonu motoru je znát, že ho něco ubírá, ale při chlazení je úbytek zřetelnější.
- Chlapci v servise se mě snažili vnutit, že to nejde, protože je zanešený a asi i pěkně "zahnojený" filtr (kabinový od klimy) a proto to i po vypnutí klimy "smrdí". To se mi ale nechce nějak věřit.

Máte někdo nějaké nápady či radu co ověřit, na co se juknout, případně kde je zakopaný pes ????

Díkec moc předem
Vašek
Aktuálně Hyundai Elantra 1.6i GL 77kW, Hatchback, 12/2005
Hyundai Lantra 1.6i GLS 85kW, KOMBI, 1999 - prodáno 18.12.2011
Hyundai Accent GS 1,3, 62kW, 3-dv, 1996 - prodáno 01/2009
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“