Zavada pri zahrati (pomoc)

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
patrik j
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2012, 19:44

Zavada pri zahrati (pomoc)

Příspěvek od patrik j »

Mám problem s lantrou r.92 .. Pri zahrati motoru ztraci auto vykon..za studena nastartujete tak je auto plne sily .. zahrabe , tahne pekne .. ale jakmile se zahreje tak misto zahrabani vam auto chcipne .. a vubec netaha .. nevim cim by to mohlo byt .. a jeste se mi zda ze to zere moc benzinu .. je citit nespaleny benzin.. a vse co tomu nasvedcovalo je po vymene ...dekuji za pomoc ..
Reklama
 

Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada pri zahrati (pomoc)

Příspěvek od Limitz »

napiš co všechno si už vyměnil... vetšinou tenhle problém má na svědomí lambda sonda, ale trochu mi tam nesedí že to dělá až po zahřátí
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
patrik j
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2012, 19:44

Re: Zavada pri zahrati (pomoc)

Příspěvek od patrik j »

vymenene je teplotni cidlo , lambda sonda, pak inducka a na rozdelovaci to (cidlo?)nebo co to vubec je ..
Lantra97
Příspěvky: 3
Registrován: 11 lis 2012, 11:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada pri zahrati (pomoc)

Příspěvek od Lantra97 »

Mám podobný problém.
Mám Lantru 97 1.8 16V 94 kw a při startu vše v pohodě, olej tam je , chladici kapalina taky a auto se začne přehřivat a když vyřadím na neutrál otačky začnou kolísat pod 1tis. ot./min a auto chcipne a kompletně vše zhasne. Baterkou to být nemuže poněvadž jsem před týdnem koupil novou, ale když otevřu kapotu pohnu s baterkou tak se vše rozsvítí a po chvilce trapeni při startovani vše naskoči.
A mimochodem mi přestala fungovat klima. Včera se mi to stalo po cestě zhruba 10km třikrát a je to dost nepřijemne když jedete a najednou vam zhasne uplně všechno a musite uprostřed provozu zastavit otevřit kapotu a dělat tohle...bohužel nejsem mechanik a tohle se mi stalo poprve tak prosím o radu zda li má někdo s tímto zkušenost.
Díky
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“