16" disky na Elantru...poradíte?

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
grafx

16" disky na Elantru...poradíte?

Příspěvek od grafx »

Prohledaval jsem forum (sand dobre) ale nikde jsem nenasel, ze by nekdo z vas daval vetsi disky na Elantru... Vetsinou z vas tenhle problem resila na Lantrach, pripadne jinych... :(
Rad bych vas pozadal o radu. Mam origos 15" Al disky + Kumha... Kumha pujdou pryc a na ty patnactky dam zimaky (alespon si to myslim, kdyztak mi to rozmluvte :) ) No a jako letni obuti bych rad zvolil vetsi prumer disku s adekvatni pneu... :twisted: Moc tomu jeste nerozumim, ale neco jsem uz vycet z fora a ze stranek "elektrony.cz"... Vim ze na Elantru se daji nasadit 15, 16, 17... V sedumnactkach neni moc velky vyber a ceny uz jsou taky dost vyske, takze volba pada na 16" disk a 205/50 R16 pneu... Pochopil jsem ze pro tohle pneu je treba disk 7x16, ale porad plavu v tom ET... Kdyz jsem si nechal vypsat disky na tech www, tak u vetsiny z nich bylo napsano UPRAVA... a tim padem se mnozstvi pouzitelnych disku pouzitelnych bez uprav zuzilo na cca 5 kousku... :evil: Vzhledove bych zvladl disky Alessio Lord, ale zadna slava to neni... :(
Zadam tedy vas zkusene o radu, pripadne o zkusenosti s Elantrou a 16" AL disky. Diky :)
Muzete psat i na tema - jakou pneu? zimni i letni :P
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Nemas nahodou v technicaku max 15"? Mas, ale asi to vis... 3 bodiky....
Uživatelský avatar
KarelM
*
Příspěvky: 26
Registrován: 02 srp 2006, 15:33
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od KarelM »

Já jsem si nechal dát na Elantru litá kola, takže původní plecháče mám v krabicích a použiju je na zimní pneu - elektronům nasolená břečka stejně moc nesvědčí... Přemýšlím o GoodYear UG 7 (185/65/R15). Máte s nima někdo zkušenosti na Elantře ?
Exciting Blue Elantra sedan 1.6 GL, 2006
grafx

Příspěvek od grafx »

Felotron píše:Nemas nahodou v technicaku max 15"? Mas, ale asi to vis... 3 bodiky....
Jooo, to nahodou mam... mas pravdu :) ... Nechci podcenovat inteligenci prislusniku policie 8) , ale jak zjisti, ze mam mit kola 15 a ne 16, kdyz to v malym TP neni uvedeno... :?:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Přesně tak.. to je to poslední,čeho bych se bál.. jedinej problém je, když způsobíš nehodu.. tak pojišťovny pak dělaj problémy když tam nejsou kola co máš v TP
A koukal si na tuhle stránku? www.e-pneu.cz
Odtam sem koupil já ty svoje sedmnáctky :-))
Bez úprav.. pohoda :-)

http://www.e-pneu.cz/hledej_alu.php?z=1 ... &ra=n&po=v
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
grafx

Příspěvek od grafx »

MartasZ píše:Přesně tak.. to je to poslední,čeho bych se bál.. jedinej problém je, když způsobíš nehodu.. tak pojišťovny pak dělaj problémy když tam nejsou kola co máš v TP
A koukal si na tuhle stránku? www.e-pneu.cz
Odtam sem koupil já ty svoje sedmnáctky :-))
Bez úprav.. pohoda :-)

http://www.e-pneu.cz/hledej_alu.php?z=1 ... &ra=n&po=v
Diky za odkaz, mrknu na to... 8)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

grafx píše:
MartasZ píše:Přesně tak.. to je to poslední,čeho bych se bál.. jedinej problém je, když způsobíš nehodu.. tak pojišťovny pak dělaj problémy když tam nejsou kola co máš v TP
A koukal si na tuhle stránku? www.e-pneu.cz
Odtam sem koupil já ty svoje sedmnáctky :-))
Bez úprav.. pohoda :-)

http://www.e-pneu.cz/hledej_alu.php?z=1 ... &ra=n&po=v
Diky za odkaz, mrknu na to... 8)

ještě mrkni na www.dobrepneu.cz (super ceny gum)
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Felotron

Příspěvek od Felotron »

MartasZ píše:Přesně tak.. to je to poslední,čeho bych se bál.. jedinej problém je, když způsobíš nehodu.. tak pojišťovny pak dělaj problémy když tam nejsou kola co máš v TP
Presne o tohle jde. :idea:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Kola a pneu“