Hyundai Lantra huštění pneu

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Lukyndak
*
Příspěvky: 50
Registrován: 16 bře 2013, 00:53
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od Lukyndak »

zdravím nemám žádný štítek ani na víčku od nádrže ani u dveří kolik Lantra kombi mám mít atmosfér na předních a zadních já mám na všech 4rech 2,5 atmosféry a stejně to vypadá že to dost plave kolik tam má být díky
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kw 1998
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od Lhoty »

já foukám 2,4, přesunuto do správné sekce
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Lukyndak
*
Příspěvky: 50
Registrován: 16 bře 2013, 00:53
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od Lukyndak »

Lhoty píše:já foukám 2,4, přesunuto do správné sekce
na všech 4rech ?? a neplave ?? jo jinak děkuju za přesunutí neuvědomil jsem si to za to se omlouvám :-/
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kw 1998
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od Lhoty »

na všech, neplave
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od soban »

Nemáš staré ty gumy? Nějaký podezřelý výrobce?

Mě kdysi na felicii začal házet zadek do boku kontroloval jsem vše - vyvážit kola - ložiska atd... dělalo to pořád, pak jsem je přehodil zadní do předu a ty přední do zadu a neudržel jsem volant jak v tom škubalo - pneumatiky letěly z kol jak namydlený blesk a u nových byl najednou klid.

Je zajímavé že to dělala pouze jedna dvojice, asi z jiné serie - vyhodil jsem je všechny už byly staré i když vzorek ještě měly. Kde je brácha koupil nevím, ale pro nic zanic se neříká že pneumatiky starší 5-6 let už na autě nemají co dělat....(Brácha na nich moc nenajezdil)

Pokud měníš zimní-letní a dělají to pouze jedny a jsou řádně nahuštěné tak bych je vyhodil za to riziko to nestojí. (pokud jsou v záruce reklamoval bych je)
Lukyndak
*
Příspěvky: 50
Registrován: 16 bře 2013, 00:53
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od Lukyndak »

soban píše:Nemáš staré ty gumy? Nějaký podezřelý výrobce?

Mě kdysi na felicii začal házet zadek do boku kontroloval jsem vše - vyvážit kola - ložiska atd... dělalo to pořád, pak jsem je přehodil zadní do předu a ty přední do zadu a neudržel jsem volant jak v tom škubalo - pneumatiky letěly z kol jak namydlený blesk a u nových byl najednou klid.

Je zajímavé že to dělala pouze jedna dvojice, asi z jiné serie - vyhodil jsem je všechny už byly staré i když vzorek ještě měly. Kde je brácha koupil nevím, ale pro nic zanic se neříká že pneumatiky starší 5-6 let už na autě nemají co dělat....(Brácha na nich moc nenajezdil)

Pokud měníš zimní-letní a dělají to pouze jedny a jsou řádně nahuštěné tak bych je vyhodil za to riziko to nestojí. (pokud jsou v záruce reklamoval bych je)

vůz sem měl z bazaru a to už tam byli takže asi staré jsou a jsou to michelin značky už byli na voze tak mám všechny 4 kola na 2,5 atmosfery a neskáče to jen pouze plave po silnici :-/ :-D :-)
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kw 1998
EditorPO
*
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008, 17:54
Bydliště: Prešov

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od EditorPO »

195/60 R14 Kleber hustím na 2,1 a Lantra sedí na ceste ako v kolajniciach :)

keď som hustil viac, tak boli hlučnejšie a počul som každú nerovnosť
i30 kombi 1.6 GDI STYLE Creamy White I.2013
Lantra 2.0 J2 Wagon 1997
drago47
*
Příspěvky: 81
Registrován: 21 lis 2012, 22:50

Re: Hyundai Lantra huštění pneu

Příspěvek od drago47 »

Ja som našiel štitok na dvierkach skrinky spolujazca alebo pristrojovej skrinke neviem každy to inak vola tam si skušal
Accent 1.3 12V r.v.10.1.1999
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Kola a pneu“