Zimní pneu

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Zimní pneu

Příspěvek od Bruce Lee »

Máte někdo zkušenost nebo informace o fa TOMKET Praha,www.nejlevnejsipneu.cz?Zda je to seriózní firma a zda nabízí kvalitní pneu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

Kvalita

Příspěvek od vlkobass »

Zkušenosti osobně nemám, ale šel bych do toho, platit můžeš až při předání zboží, a kvalitu bych neřešil, není to výrobce, ale prodejce - kvalitu si musíš vybrat sám podle značky. Jinak s nakupovánim přes internet mám jenom dobré zkušenosti. 8)
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Objednali jsme od nich zimaky na Sonatu, zitra by mely prijit..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
jourys
Příspěvky: 2
Registrován: 29 říj 2005, 21:36
Bydliště: UH

Příspěvek od jourys »

Já bych do nich taky asi šel, vypadá to celkem seriózně a je tam toho dost. Jo radši si nevybírej Barumky, nemám s nima dobré zkušenosti...
Hyundai Lantra 1.6 GL, r.v. 1997
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Chlapi zkuste se podívat v tomto bloku-Lantra na Lantra kombi, tam jsem psal a uvedl (cca na druhé stránce) ještě asi tři www adresy obchodů s pneu. V tom az.pneu jsem kupoval letní a opravdu oproti kamenejm pneuservisům nesrovnatelně lepší ceny ve všech kategorijích. Často tam ve všech mají i týdení akční slevy na vybrané modely. Stojí to za to se na ty www obchody kouknout a porovnat jich několik. Fakt se dá hodně ušetřit. Hlavně nezapomenout na Lantru na písmeno rychlostního limitu.
Čau
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Hardcam/zimní pneu

Příspěvek od Bruce Lee »

Můžeš mi sdělit jakou značku jste brali a zda vizuálně k značce sedí kvalita,popřípadě zda-li na boku je uvedena země výroby?
Já zamýšlím od nich vzít (195/60R14) Semperity nebo Vredensteiny či Dunlopy.Ceny mají "božské".Já bral Micheliny v kamenném obchodě(nebudu jmenovat)a kvalita nic moc.Není žádné pravidlo,že v kamenném obchodě je jen kvalitní zboží a už nemluvě o cenách.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Pokud je otazka smerovana na me, tak z tohohle net obchodu jsem mel 195/60/R14 Semeperit (jeste kdyz jsem mel 14ky, ted mam 15ky a snad presedlam na 16ky), tata ma to samy, ale 215/60/R16...zeme puvodu je Ceska republika...asi pred rolek jsme od nich objednaval Michelin Exulto-tenkrat stal kus kolem 4000Kc, prestali je vyrabet a mozna chapu proc, Michel HX Pilot ny Lantre vydrzely 107tkm(ale zapocetl jsem i zimu)-a jeste zbyl vzorek, Exulto 35tkm(tez celkovy pocet km i se zimou) a pomer predni/zadni byl stejny, postupne se menily...s timhle obchodem jsem spokojeny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

pneu

Příspěvek od Bruce Lee »

Díky Hardcame za názor a info.O těch Michelinach Exalto(šípáky)jsem slyšel to samé(asi to byl od Michelinu úlet).Taky jsem je chtěl brát a byl jsem přesvědčen raděj na Enegry New.Já na trhu pozoruji jak některé typy některých značek se vyskytnou jen "krátce"nebot´se jim slušně řečeno nepovedly.
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

marné čekání na zimáky

Příspěvek od Bruce Lee »

Už 15.den čekám na pneu od Tomket(www.nejlevnejsipneu.cz).V sobotu 12.11.jsem je objednal a stále nic...že by byly tak zaváté cesty od západu?Opět jsem si asi vybral tu správnou firmu... Máte taky takové zkušenosti s nákupy přes net?
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: marné čekání na zimáky

Příspěvek od ivan »

Bruce Lee píše:Už 15.den čekám na pneu od Tomket(www.nejlevnejsipneu.cz).V sobotu 12.11.jsem je objednal a stále nic...že by byly tak zaváté cesty od západu?Opět jsem si asi vybral tu správnou firmu... Máte taky takové zkušenosti s nákupy přes net?
To je divné Bruce Lee,že Ti ty pneu nepřišly,já jsem ted nedávno od nich
objednával na můj nákladák zimní pneu a přivezli je ůplně v pohodě!! :!:
Za jednu pneu chtěli 2 300kč i s dph a bral jsem čtyři kusy!!!
Normálně stojí 3 300 kč /kus!! Což jako dost dobrý !!! :!: :!:
P.s zkus jim zavolat nebo napsat email,jestli na Tě nezapomněly!!
Jinak jsem spokojenej a to my daly typ známí a tak jsem to zkusil a fakt
dobrý!!! :!: :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak to je divny, jak jsem psal toho 30.10. tak prisly do dvou dnu, stejne tak ALU kola z www.elektrony.cz tu byly takrka hned...zavolej a zeptej se na stav objednavky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

ZIMÁKY NEDOŠLY

Příspěvek od Bruce Lee »

Tak jsem se vytočil a jel koupit pneu tady u nás(u kámoše).Na Tomketu telefony obsazené nebo přesměrované a e-mail nebrali na vědomí.U PPL jsem nic nezjistil.Stejně jsem zjistil,že u nás (pneuservis Kramarčík) jsou i levnější než má Tomket-Praha.
BF Goodrich Winter G 185/60R14 82T(Kramarčík) ks=1.440Kč.
BF Goodrich - / / - (Tomket) ks=1.585Kč.
Nákup přes net mne zklamal :evil:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Kola a pneu“