kupuji Lantru

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Zamčeno
LancerEVO10
Příspěvky: 2
Registrován: 06 čer 2013, 13:23

kupuji Lantru

Příspěvek od LancerEVO10 »

Dobrý den,

chtěl by jsem se zeptat, na co si dát pozor při koupi Lantry Combi 1.6 16V r.v. 99 po faceliftu s LPG. Dočetl jsem se, že je třeba si dát pozor na lemy (prahy), spotřebu oleje a zadní nápravnici.

Napadají Vás ještě další věci, která je třeba mimo obvyklou prohlídku zkontrolovat.

PS: Něco málo o Hyundai vím, protože v rodině máme H. Accent r.v. 98 od nova.

Děkuji.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 666
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: kupuji Lantru

Příspěvek od Davidos »

Zdravím,záleží za kolik peněz lantra je...spotřeba oleje je relativní...tyto motory olej žerou...a motor jede a jede a přežije celý auto...jako je to u mě :mrgreen: zadní lemy a prahy vzadu to je asi klasika ...nápravnice....co dodat...asi bude chycená jako u mě...před 2lety na ní koukal kolega tady z fóra a říká mi ,že vypadá dobře a říká ošetři ji..Blbec jsem se na to ..... a dnes je v háji..díry jak prase...ale zase nová se dá sehnat za 3500kč..což je luxus....jinak asi u Lantry...zkontrolovat klimu....a spíše jestli to svítí a troubí :mrgreen: až jí budete mít doma...tak kontrola brzdy hlavně vzadu...ty zarezají a nevrací se válečky...to je asi vše co bylo poraděno mě před 3 lety :lol:
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
LancerEVO10
Příspěvky: 2
Registrován: 06 čer 2013, 13:23

Re: kupuji Lantru

Příspěvek od LancerEVO10 »

Díky za rady.

U Accenta co máme doma, jsme ještě poměrně brzy (cca. při 80 tis. km) měnili spojku a taky ze vstřikování prosakoval benzín, takže se to taky muselo řešit, jinak je to spolehlivé auto a nikdy nás nenechalo někde stát.

Mám jeden kus, na který by jsem se chtěl jet podívat a ten je za cca. 20 tis. Kč (což mi přijde s LPG docela málo), najeto by měl mít přes 200 tis. km, zřejmě tam bude spojka na výměnu (klouže při na plný plyn - předpokládám opravu cca. 5 tis. Kč).
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: kupuji Lantru

Příspěvek od Lhoty »

nezakládej zbytečně nové téma, jsou tu nejméně 2 kupuji lantru, pokračujte tam,

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 3&start=15


tady zamykám
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Zamčeno

Zpět na „Kupujeme Lantru“