koupe lantry 96-99

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

koupe lantry 96-99

Příspěvek od ryba »

mam dotaz na majitele techto vozitek. Rad bych casem obmenil moji starou dobrou J1 1,5 za novejsi sestru. Predstavoval bych si asi 1,8 sedan. Je mozno i jine, ale tahle motorizace (pocitam 125 hp) a i design mi sedi. Nebranim se ani 2,0. Ja jsem uz v techlech novejsich sedel i jel, ale malo, potreboval bych dlouhodobejsi zkusenosti.

Spolehlivost - ocekavam solidni
Zadni naprava - nebucha pri zatizeni?
Spotreba - rad bych prumer do 8
Cena - do 90 000

Mozna to tu uz nekde probehlo, ale myslim, ze takhle konkretni dotaz ne, takze kdyby jo, tak se moderatori necertete, dekuji za pozornost:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

nikdo?
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Já Ti můžu jen a jen Lantru doporučit. Kokni na následující odkaz a tam se dovíš jak je to s těma motorama (do kdy se dělal 1,8 a od kdy 2,0)
http://www.lantraweb.wz.cz/lantra/lantra.html
a dále vidím že jsi z Hradce Králové tak dobrý auta má
http://www.autosluzbydonat.cz/
a já mám osobně již 3 roky z : http://www.hyundai-ksv.cz/new/index.php
a jsem velice zpokojen jednáním při prodeji a jejich profesionalitou. Dali mi i 1/2 roční záruku a vzhledem k málo ujetým km (40 tis) jsem ji uplatnil a to na výměnu ložiska v kole (moje Lantra stála v SRN u Hyundai salonu 18 měsíců-majitel voják a někde ''válčil'' a prý se mohlo za tu dobu mohlo něco z ložiska odloupnout-byla i se servis knížkou a tak jsme viděli že tomu s tou dobou odstavení byla pravda)
Hlavně si kup už 1998 - 2000, bude dražší a hlavně i méně km.
ČAU
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Zbyněk
*
Příspěvky: 14
Registrován: 27 led 2006, 20:03
Bydliště: Velké Kunětice

Koupě Lantry

Příspěvek od Zbyněk »

Ahoj Rybo.Mrkni aj na Zpravodaj.CZ. V oddíle automoto.Moc tam toho sice není,ale aspoň něco.Se spolehlivostí je to těžké říct,no myslím,že se v Lantře hrabu míň než kamarádi co mají Fordy,Fiaty.Hodně záleží na štěstí jak vybereš.



Lantra kombi 1,6 GLS 84kW
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja za sebe doporucuju tak napul...mam 99ku 2.0...motor je supr, koupena nova a ted mam kolem 120000km...zatim jezdila jen na pravidelny prohlidky, z cehoz byl navic menen hl. brzdovy valec a 2x predcasne kotouce...ted mam pocit, ze odchazej tlumice a neco klepe na zadni naprave pri nerovnostech...olej nezere, kdyz se s ni jezdi slusne, tak jezdi i za tech 8 litru v zime...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cicacica
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2006, 16:00
Bydliště: chomutov

koupě lantry

Příspěvek od cicacica »

Loni na jaře jsem koupil Lantru 1.6 I 16V automat. Po 3 dnech se prý vibrací motoru vytočil šroub na převodovce čímž vytekl olej a auto přestalo jet.Výrobce s něčím takovým nepočítá :lol: tak že kontrolka chybí.Bazar mi doporučil soudit se s bývalým majitelem ale znáte naše soudy :x V servisu tam dali nový olej sjeli diagnostiku ukazovalo to bez závad tak mi auto vrátili,asi po měsíci mi žabička přestala couvat :o tak hurá do servisu. Ale jinak jsem s tímhle vozítkem MAXIMÁLNĚ spokojenej život přeci nemá být jednoduchej to by byla nuda nééé :P
Hyundai Lantra 1.6 I 16V Automat (žabička)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: koupě lantry

Příspěvek od ivan »

cicacica píše:Loni na jaře jsem koupil Lantru 1.6 I 16V automat. Po 3 dnech se prý vibrací motoru vytočil šroub na převodovce čímž vytekl olej a auto přestalo jet.Výrobce s něčím takovým nepočítá :lol: tak že kontrolka chybí.Bazar mi doporučil soudit se s bývalým majitelem ale znáte naše soudy :x V servisu tam dali nový olej sjeli diagnostiku ukazovalo to bez závad tak mi auto vrátili,asi po měsíci mi žabička přestala couvat :o tak hurá do servisu. Ale jinak jsem s tímhle vozítkem MAXIMÁLNĚ spokojenej život přeci nemá být jednoduchej to by byla nuda nééé :P
No jak se to veme!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Pedro
*
Příspěvky: 42
Registrován: 08 kvě 2005, 10:28
Bydliště: Studénka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedro »

A hele další 1.6 automat! :D už jsem yslel,že jsem tady s takovým typem sám.........
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Lantru“