vysoká spotřeba

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
jURis_
*
Příspěvky: 22
Registrován: 12 led 2012, 20:10

Re: vysoká spotřeba

Příspěvek od jURis_ »

Čím to, že bych ani nenstartoval,když přídavná řídící jednotka pouze mění poměry vsřikování..? Navíc motor spaluje E85 spolu s N95 a normálně probíhá spalovací proces.
Reklama
 

milakl
*
Příspěvky: 14
Registrován: 04 led 2013, 22:51

Re: vysoká spotřeba

Příspěvek od milakl »

Mám v Matrixu řídísí jednotku na E85 a jezdím jenom na E85. Na N95 nastartuju normálně bez jakýkoliv prodlevy při startování (poloha klíčku II a start), když to samé udělám s E85, tak mám smůlu, musí zapnout klíček do polohy II a cca 5s počkat a potom teprve nastartovat a pak je vše bez problémů. Jednotku mám přeplou do režimu AUTO a je to jednotka s teplotním čidlem. Když přepnu na režim BENZIN a mám v nádrži čistý E85, tak mám smůlu a ani nenastartuju. Teoreticky by to mělo být stejné a mělo by to fungovat, ale nefunguje to!!!
jURis_
*
Příspěvky: 22
Registrován: 12 led 2012, 20:10

Re: vysoká spotřeba

Příspěvek od jURis_ »

Má tu ještě někdo další řídící jednotku tzv. E85 kit? Jak se mu zvýšila spotřeba přímo u modelu Hyundai Lantra 1,6 16V..? Řeším situaci, kdy by bylo nutné dokoupit i jednotku na úpravu signálu z lambda sondy kvůli vysoké spotřebě..
milakl
*
Příspěvky: 14
Registrován: 04 led 2013, 22:51

Re: vysoká spotřeba

Příspěvek od milakl »

Signál z lambda sondy upravuje řídící jednotka auta. Ta se nechá přeprogramovat, ale so toho bych se asi nepoštěl. Jinak spotřeba záleží čistě na nastavení, je to jenom o testování a vybrání ideálního nastavení které bude vyhovovat.
Odpovědět

Zpět na „Benzín“