otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od johnyklec »

zdravim mam problem se svoji lantrou porad resim otacky koupil jsem uz druhy krokovy motorek a porad mi neudrzi otacky porad ho musim trosku pridrzovat nohou ten volnobeh za studena jsou hodne nizke a chcipa to musim pridrzet chvili nohou zase az se zacne zahrivat motor priblizne po 15 minutach za tepla uz je tam 1200 nekdy i 1300 kdyz zatepla uberu na lanku na tom dostelovavacim soubku tak zase pri studenem motoru to ani neudrzi ty otacky uz fakt nevim jestli je to krokovy motorek nebo neco jineho? co jsem lantru koupil vzdycky za studena otacky treba kolem 1500 a zahrivanim motoru se snizovali az ke 950 a pak uz normalne drzelia nechcipalo to,u :? zajimal by me vas nazor udelal jsem i video

za tepla
http://www.youtube.com/watch?v=dFtSPF8irdY

za studena

http://www.youtube.com/watch?v=kD9xcY0QUiM
Reklama
 

Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

řeším stejný problém. Za studena nízké otáčky až někdy chcípá a po ohřátí otáčky 1200.... Chcípnu motor a otáčky ok-cca 900. Po jízdě zase vyšší... Mám lpg,ale za studena jsem vždy na benzínu takže to vliv nemá..Diagnostika nic neukázala.
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od johnyklec »

Petr Slavík (Sláva) píše:řeším stejný problém. Za studena nízké otáčky až někdy chcípá a po ohřátí otáčky 1200.... Chcípnu motor a otáčky ok-cca 900. Po jízdě zase vyšší... Mám lpg,ale za studena jsem vždy na benzínu takže to vliv nemá..Diagnostika nic neukázala.
aha, diagnostika nic to sem cekal ze by asi ani nic neukazala no po vymene krokace uvidim co bude ale asi vypada ze je to tim, moc lidi tu asi uz neni jako treba loni ze by nikdo nenapsal aspon nazor je mi divne :?
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

to je pravda že je to divný že se tu nikdo nevyjadřuje. Já mám tip na takovou malou černou krabičku-výrobce bosch.možná snímač otáček.Ale nevím,nejsem odborník ;) Uvidímepo výměně.Dám vědět.
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Farrael »

Jop snímač klikovky to může taky bejt. Sám jsem s nim měl problém. Dokonce dvakrát jen za poslední rok :mrgreen: . Ten by ale měla diagnostika vyplivnout pokud možno.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od johnyklec »

Farrael píše:Jop snímač klikovky to může taky bejt. Sám jsem s nim měl problém. Dokonce dvakrát jen za poslední rok :mrgreen: . Ten by ale měla diagnostika vyplivnout pokud možno.
myslis snimač polohy na klikove hřídeli?jestlijsem minule spravne hledal dobre tak kdyby byl spatny tak by neslo pry ani nastartovat tak nevim no.... :?
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

bylo mi doporučeno vyměnit potenciometr škrtící klapky...Ještě jsem se k tomu nedostal.ale pak dám vědět až bude vyměněny...
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od johnyklec »

Petr Slavík (Sláva) píše:bylo mi doporučeno vyměnit potenciometr škrtící klapky...Ještě jsem se k tomu nedostal.ale pak dám vědět až bude vyměněny...
super klidne tu pak napis co a jak ja budu zkouset krokovy motorek pak dam vedet jestli to bylo tim ale jeste ho porad nemam cekam na nej:-)
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

johnyklec píše:
Petr Slavík (Sláva) píše:bylo mi doporučeno vyměnit potenciometr škrtící klapky...Ještě jsem se k tomu nedostal.ale pak dám vědět až bude vyměněny...
super klidne tu pak napis co a jak ja budu zkouset krokovy motorek pak dam vedet jestli to bylo tim ale jeste ho porad nemam cekam na nej:-)
to já díl mám,jen nejsou lidi :-)
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

Petr Slavík (Sláva) píše:bylo mi doporučeno vyměnit potenciometr škrtící klapky...Ještě jsem se k tomu nedostal.ale pak dám vědět až bude vyměněny...
Tak po výměně změna žádná... :-( Tak třeba až to zkusíš ty tak budene moudřejší... :wink:
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od johnyklec »

aky na nej porad jeste cekam mam ho slibeny ale bude asi to bude tim krokacem je si tim jisty :)
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

tak co,už máš auto ok?Já bohužel stále nic :(
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

Tak můj problém vyřešen...a nestálo to ani korunu... :-) No,možná jsem 50kč projel... :-)
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od johnyklec »

no a cim to bylo ??e ty otačky blbnnou pořar a za noky krokač se mi 7700kč davat nechce
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: otacky neudrzi lantra 1j (krokovy motorek)?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

teď už nemám čas tu být,ale v rychlosti řečeno - jak je přidělaný potenciometr škrtící klapky tak z boku ze strany(z boku auta spolujezdce je nějaké čidlo a já od něho měl utřžené drátky... Když mi montovali plyn do auta tak k tomu kabílku připevnili hadičku a ona je vlastní vahou utrhla... pak se sem pokusím hodit foto... :-)
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Odpovědět

Zpět na „Benzín“