lantra spotřeba

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

BillStatson
Příspěvky: 6
Registrován: 25 kvě 2011, 19:51

Re: lantra spotřeba

Příspěvek od BillStatson »

No konecne mi to nekdo objasnil ja myslel ze je to treba jina hlava nebo tak neco zasadniho - ta slabsi je opravdu z nemecka - tak to proste vsechno prehazu a je to - diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: lantra spotřeba

Příspěvek od black_sheep »

a kolik vůbec žere ta novější? nejezdíš jen už trošku svižněji? :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
BillStatson
Příspěvky: 6
Registrován: 25 kvě 2011, 19:51

Re: lantra spotřeba

Příspěvek od BillStatson »

Depa spis naopak - tahle chce mezi osmy a desiti
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: lantra spotřeba

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

Ahoj,já mám problém také se zvýšenou spotřebou.Jenže já mám problém i se startováním za studena(že musím chvíli držet plyn aby to nechcíplo) takže podezdření padlo na vadné teplotní čidlo.tzn.že řídící jednotka přepnula do nouzového režimu.Tak doufám že ta zvýšená spotřeba bude tím...Jinak bych měl asi podezdření na lambdasondu. Mám LPG ale tam semi spotřeba nezvedla.... :-)
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Lukyndak
*
Příspěvky: 50
Registrován: 16 bře 2013, 00:53
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: lantra spotřeba

Příspěvek od Lukyndak »

Mates píše:Měl jsem Lantru 1,6 84 kW r.v. 96 v kombíku a průměrná spotřeba byla 6,6 litru.
Já budu měnit výfukové svody , protože je mám popraskané a lamda sondu moje spotřeba je 10 l / 100 km. Což je podle mě až moc myslíte , že se pak může spotřeba hodně snížit ? :-) chtěl sem to kvůli temu prodat ale je to auta má srdeční záležitost a raději to chci zachránit. Mám to samé co ste měl vy ale rok 1998.
Hyundai Lantra kombi 1.6 16V 84kw 1998
Odpovědět

Zpět na „Benzín“