Zakoupení i30

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vladimir85
**
Příspěvky: 107
Registrován: 09 led 2012, 21:25
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od vladimir85 »

Ak sa vyjadria k tomu celnemu oknu, tak daj vediet, ako si dopadol. A ja mam ten isty problem, ale povedali mi, ze to je nemozne , aby sa to poskrabalo plast. skrabkou a tak to uzavreli, ze je to mechanicke poskodenie a nie vada okna. Ja som bol v :hyu: karireal na galvaniho ul. v Ba.
HYUNDAI i30cw 1.4 80kw 12/2011 WINTER EDITION SMART PACK
Reklama
 

severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od severtom »

Ale vždyť to auto nikdo nikomu nenutí. Já jsem spokojen, jediný problém byl s nezhasínajícím displejem na palubce a to jsem viděl seznam čísel vozů, kterých se to týkalo /tj. jen 2 měsíců výroby/.

Každý, kdo je spokojený, nemá důvod hledat na webu fóra, natož do nich psát.

Takže budu výjimkou, napíšu: 36 000 km ujeto, nikdy žádný problém, všechny díly na autě původní, i žárovky :-)
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od Hardcam »

tom: klub preci nema plnit funkci zdi narku, klub je spolecenstvi lidi majici stejny/podobny zajem.
Ja mam pres 60tkm, prvni rok se vychytavaly mouchy, ted uz temer rok bez problemu. Stale jsem nazoru, ze za kupni cenu bych nemohl vybrat lepe - myslim v pripade noveho auta.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
RS955i
*
Příspěvky: 13
Registrován: 29 bře 2012, 14:51
Bydliště: Bratislava

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od RS955i »

mochovec píše:No ze by som bol nadseny sa neda povedat, ale idem ho zajtra pozriet takze aspon viem na co sa maju moje vnemy zamerat.

Ma servisna knizka v tomto pripade vypovednu hodnotu? Myslim to tak, ze v pripade, ze by tam vela zaznamov nebolo, znamenalo by to, ze je to jeden z lepsich kuskov?
V servisnej knizke su zaznamy o prehliadkach,maximalne pri vymene tachometru o pocte najazdenych km,ale na opravy mam len zakazkove listy.A ak Ti budem predavat auto pochopitelne sa nimi chvalit nemusim...
i30 1.4CVVT
Nissan X-trail 2,2
Triumph Sprint RS955i
Stadion S22
Uživatelský avatar
RS955i
*
Příspěvky: 13
Registrován: 29 bře 2012, 14:51
Bydliště: Bratislava

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od RS955i »

Farrael píše:Tahle věta "este dolezita rada,kup len auto v zaruke a vo svojom servise sa spravaj slusne,mozno tam zavitas castejsie..." vyděsí obvykle lidi víc než dost ;-)

Jinak je mi líto, že jsi měl smůlu na kus, ale to nedělá celou řadu i30. Více či méně povedené kusy se objevují u všech automobilek a to včetně věhlasných značek jako je Mercedes či BMW.

K té servisce - určitě bych se na ní podíval, ale není směrodatná. V dnešní době je to velmi snadno zpadělatelný dokument a pro bazarníky velmi známá a jednoduchá finta. Vzal bych si sebou někoho, kdo háčkům rozumí. Ten ti hned poví co je jak nemá být.
kolko ludi to vydesi netusim,ale plne si za nou stojim.Sedem rokov som bol automechanik v autorizovanom sevise,takze aku taku predstavu o tom co pisem mam...
i30 1.4CVVT
Nissan X-trail 2,2
Triumph Sprint RS955i
Stadion S22
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od adam221 »

vladimir85 píše:Ak sa vyjadria k tomu celnemu oknu, tak daj vediet, ako si dopadol. A ja mam ten isty problem, ale povedali mi, ze to je nemozne , aby sa to poskrabalo plast. skrabkou a tak to uzavreli, ze je to mechanicke poskodenie a nie vada okna. Ja som bol v :hyu: karireal na galvaniho ul. v Ba.
Toto site som riesil na Accente MC /2007/ a nedohadal som sa.... Nakoniec som lapil kamen a sklo islo na vymenu... Inak som behal par mesiacov s poskriabanym sklom, v ktorom sa mi lamalo slnko...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od Farrael »

A automechanik čeho? Protože jestli jsi od fochu tak bys měl vědět, že se nes*** jenom i30.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
RS955i
*
Příspěvky: 13
Registrován: 29 bře 2012, 14:51
Bydliště: Bratislava

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od RS955i »

Farrael píše:A automechanik čeho? Protože jestli jsi od fochu tak bys měl vědět, že se nes*** jenom i30.
No obdivujem Tvoj hrdinsky odosobneny postoj a suche konstatovanie ze sa auta proste seru... Tak sa teda pochval,kolko krat si za svoje nemale peniaze robil pre nejaku automobilku skusobneho jazdca pri doladovani funkcnosti ich plechovky...
i30 1.4CVVT
Nissan X-trail 2,2
Triumph Sprint RS955i
Stadion S22
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od Farrael »

Ale o to nejde. Tady se pořád dělá jako kdyby i30 byla totální vrak. Přitom u ostatních značek to není jiné. Nebo mi tu snad chceš tvrdit, že jinde se do servisu nejezdí? Silně o tom pochybuju. Všude ve všem se najde více či méně povedený kus. A je upřimně jedno jestli to je auto, nebo televize.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od S0T0 »

každé auto má své mouchy, pokud je v záruce tak záleží, jak se k tomu automobilka postaví... i honda jazz (docela dlouhodobě na vrcholu žebříčku oblíbenosti, spolehlivosti..) od rodičů šla po najetých 5tkm na výměnu zadních ložisek, po 6ti letech si řekla o novou baterku, občas jí lupne v palubce, ale šrotem bych jí nenazval :wink:
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
Uživatelský avatar
RS955i
*
Příspěvky: 13
Registrován: 29 bře 2012, 14:51
Bydliště: Bratislava

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od RS955i »

Farrael píše:Ale o to nejde. Tady se pořád dělá jako kdyby i30 byla totální vrak. Přitom u ostatních značek to není jiné. Nebo mi tu snad chceš tvrdit, že jinde se do servisu nejezdí? Silně o tom pochybuju. Všude ve všem se najde více či méně povedený kus. A je upřimně jedno jestli to je auto, nebo televize.
Ale samozrejme ze o to ide!Jedna vec je blabolit tu o tom ze sa auta seru a druha vec je ked sa ta to bytostne dotyka a musis tomu venovat nemalo casu.Normalne si ludia kupuju nove auto s predstavou bezproblemovej prevadzky.
Ale i30,ktoru sucastne pouzivam uz za 40tkm prevadzky ma stala rozhodne viac casu ako predosli Xtrail za 160tkm prevadzky/cca4tkm-vymena loziska kolesa,40tkm-vymena turba, 160tkm vymena capov riadenia/.
A to pocitam len stratu casu,kde i30 vozim do servisu,a na Xtraili okrem vymeny capov som to aj fyzicky odmakal a zato dostaval este aj mzdu.
Tak sa ma tu aj nadalej pokusaj presviedcat,ze sa snazim niekoho bezdovodne stasit.Toto su len moje skusenosti s jednym z pohladov na prevadzku i30.
Ale ak mas len kladne skusenosti podel sa s nami...
i30 1.4CVVT
Nissan X-trail 2,2
Triumph Sprint RS955i
Stadion S22
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od Farrael »

Ano a to ti neberu, že máš špatnou zkušenost. Narazil si právě na ten zmiňovaný problémový kus. To ale z i30 nedělá pořád špatné auto, které z něj tady někteří vytváří... No nic končím. Tohle nemá cenu.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od saldy »

Jde o to jak vysoký procento šmejdů je v oběhu, a o tom, že je venku i hezká řádka zmetků i30 nepochybuje snad ani největší fanda Hyundai, bohužel tyto údaje si nechává každá automobilka pro sebe. Řekl bych že i30 nijak nevybočuje v poruchovosti žádným směrem ale to je jen můj dojem.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od Farrael »

Ale jo o tom nepochybuju taky, že se najde určitě řada zmetků, ale otázka je v jakym poměru jsou k celkovýmu množství. Nepředpokládám, že by bylo větší než jaký je u většiny mainstreamu ostatních značek. Kdyby jo tak tu brečí podstatně víc lidí.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
RS955i
*
Příspěvky: 13
Registrován: 29 bře 2012, 14:51
Bydliště: Bratislava

Re: Zakoupení i30

Příspěvek od RS955i »

K tym poctom...
Zo svojej skusenosti viem ze takych 30-50% zakaznikov,ktory pouzivaju nove auta ani netusia co sa z ich autom deje pokial nastartuju a ako-tak zabrzdia nic neriesia, a na nejake buchanie v napravach a riadeni alebo opotrebovany stierac si postupne zvyknu. Normalne by ich na tieto zavady mal upozornit servis,lenze z roznych dovodov sa tak nedeje.V servise najradsej budu vymienat olej za co dostanu zaplatene,ale dotahovat sa zbytocne z importerom pri rieseni reklamacii zrovna nepotrebuju a ja tomu rozumiem.
Nerozumiem vsak tomu o co ide tebe.Ked sa snazim na problem upozornit,snazis sa ma poucovat co by som mal vediet a takmer ma obvinis ze kazim dobre meno znacky.Ale ak si znovu precitas moje a tvoje prispevky tak vyrazy ako "vrak" alebo "spatne auto" sa vykytuju iba v tvojich. =D>
Premyslaj viac nad tym co pises,aj ked klavesnica toho znesie vela :D
i30 1.4CVVT
Nissan X-trail 2,2
Triumph Sprint RS955i
Stadion S22
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“