miskinsr50 -ova i30

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od miskinsr50 »

marek.tkd píše::D kolega mal na nu zalusk, tak som siel na testovacku asi tri dni pred tym, ako si ju kupil.
vtedy bola cena 9 999.- cash, cize sa ti asi podarilo zjednat, alebo to dali lacnejsie.
moj nazor z jazdy bol taky, ze auto je to dobre. len vpravo vpredu cosi buchalo pri nerovnostiach. (asi ten stabilizator, co si menil).
dalej si myslim, ze auto ma viacej km, ako ma uvedene. sudim podla opotrebenia volantu, kluciek, pedalov a gombikov na stahovanie okien. prisiel som tam na mojom aute a spolocne s predajcom sme to potovnavali. mam sice 20000km, ale to opotrebenie mam omnoho slabsie. ale mozno sa len mylim. neskumal som knizku a ani ziadne doklady od auta.
kazdopadne je to paradne auto. prajem vela stastnych km. kolega moze lutovat, ze vahal :D .

(mohli by sme sa potom aj s alarmom a ludmi z blavy stretnut)
nooooo, podla mna tie km sedia...Ja som si totiz zistil cislo na majitela (majitelku), trory ju mal pred tym. Bolo pisane na muza ale jazdila na nom jeho zena. A vzhladom na rodine dovody (materska) auto stalo pred panelakom a nejazdilo asi pol roka. Tak sa rozhodli ho predat. Podla slov najitela km sedia a mam aj servisnu knizku kde je vsetko vyplnene ako ma byt. Je pravda ze predne sedadla maju trocha popukanu (poohybanu kozu ale inak v tom aute nieje vysuchane nic. Tie tlacitka na okna niesu opotrebovane vobec, mozno este volant. To ale pripisujem zenskemu jazdeniu. Cenu som zjednal, preto ze tam bola vybita tycka stabilizatora. Inak to auto je ako nove.Dokonca je v zaruke a ked som bol riesit tu tycku v servise na Vajnorskej, tak neboli ziadne pripomienky na km alebo nieco podobne. Len co mi povedal majitel, ze jeho zena mala taku mensiu koliziu a to je preliazeny predny blatnik a prasknuty naraznik. Vsetko bolo ale opravovane v autorizovanom servise. Tukla do nieco...Ale auto to nebolo. Trocha si ma s tymi km vystrasil, ale podla mna a slov predchadzajuceho majitela je vsetko v poriadku.
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Reklama
 

Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od miskinsr50 »

Inak to stretnutie moze byt...nech sa trocha ale otepli...lebo tato zima ma uz nebavi... :D/
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
marek.tkd
*
Příspěvky: 47
Registrován: 02 říj 2008, 08:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od marek.tkd »

prepac, vobec som ta nechcel vystrasit. ako som povedal, velmi hlboko som to auto neskumal.
kazdopadne ak by zalezalo na mne, isiel by som do neho. a kedze sa ti podarilo este zjednat a dokonca
urobit opravu v ramci zaruky, tak je to parada.
mozem len tisko zavidiet. mas farbu, ktoru som velmi chcel, diesel a este k tomu style. a cena bola
podla mna dobra. prajeme s kolegom vela stastnych km =D> =D> =D>

a tesim sa na stretnutie :hyu:

marek
i30 Comfort 1.4CVVT, Steel grey
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od miskinsr50 »

Dakujem, dufam ze bude sluzit :D/ :hyu:
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od miskinsr50 »

Pridavam zopar new foto :lol:

Vsetkym zelám aby im to jazdilo na 100% :D/
:hyu: :hyu: :hyu: :hyu: :hyu: :hyu:
Přílohy
P4170236.JPG
P4170236.JPG (161.48 KiB) Zobrazeno 2201 x
P4170234.JPG
P4170234.JPG (246.81 KiB) Zobrazeno 2201 x
IMAG06391.jpg
IMAG06391.jpg (115.68 KiB) Zobrazeno 2201 x
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od Laxius »

miskinsr50, pozeram, ze si vymenil disky a nahodil aj nove pneu. Kupoval si disky s TPMS? Kedze mas stayle verizu, tak mas asi monitorovanie tlaku v pneu. A ake su to pneu? zaujima ma najma to druhe cislo 50/45 ? A ako as na nich jazdi? Nie su braitslavske cesty moc tvrde?
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: miskinsr50 -ova i30

Příspěvek od miskinsr50 »

Nazdarek...

Takže disky som kúpil z Kie ceed. Povodne pneu som vyhodil, boli značne zjazdene. Kúpil som ich bez TPMS, tie si jednoducho prehodíš z pôvodných diskov. Nie je to žiadna veda.

V podstate je to taký istý ventil len ma vo vnutri disku zariadenie (mala škatuľka) v ktorom je elektronika a cidlo ktoré to mera. Je to plastové a nevázi to ani gram. :)

V pneu-servise to len prehodili a auto si to pekne našlo a sparovalo. Funguje to na 100%. Hmmm čo sa tyká toho komfortu jazdenia na BA cestách. Podľa mňa sú BA cesty nevhodne už pre R14 :) a nie to ešte na R17. Ale dávam si pozor a auto to zvláda pekne. Žiadny tvrdý podvozok sa nekoná, ako to kazdy tvrdi. Mňa odhovárali všetci koho poznám, ale R17, je úplne iné vozenie. Rozmer je tam 225/45 R17. Pneu mam Dunlom Sport Maxx. Ak niekto váha či R16 alebo R17 určíte volte R17. Spotreba sa mi nezdvihla ani o deco (priemerná 5,6l/100km) a navysenie odporu necítim tiež ziadne. Vyzerá to o 200% lepšie a je to bezpečnejšie.
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Odpovědět

Zpět na „i30 Auta členů“