Alarm

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
becvys
*
Příspěvky: 24
Registrován: 15 črc 2017, 06:47

Alarm

Příspěvek od becvys »

Zdravím všechny Matrixe, mohu Vás poprosit o nasměrování kde se nachází ovládací jednotka alarmu? Když jsem koupil v létě Matrixe tak mi bylo sděleno, že alarm byl odpojený u při koupi předchozího majitele takže ani neznám důvod. Dále při odemčení auta blikne 2x ok, ale při zamčení nic a měl by dlouze bliknout. Chtěl bych se na to mrknout, ale nevím kde začít. Děkuji za odpovědi... Ještě pro info Matrix 1.6, r.v. 2004
Reklama
 

cmd
*
Příspěvky: 58
Registrován: 20 lis 2011, 19:15
Bydliště: Praha

Re: Alarm

Příspěvek od cmd »

To záleží na tom, jaký alarm tam máš a kdo ho tam dával :-). Nejsem si jistý, jeslti se Matrix s továrně montovaným alarmem vůbec dodával (myslíš alarm, nebo centrální zmaykání?). Já mám alarm dodělávaný a je vedle hřídele volantu až úplně vzadu, chce to chvíli hledat, je opravdu zastrčený tak, že je úplně vzadu za svazky drátů, taková krabička cca 20x5x15 cm.
Předchozí majitel ho odpojil nejspíš právě proto, že nefungoval, a nechtěl investovat do opravy.
Matrix 1,5 CRDi VGT
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: Alarm

Příspěvek od rastos »

Matrixy v lepšej výbave majú originálny alarm. Reaguje na otvorenie dverí pri aute zamknutom diaľkovým ovládaním. Vtedy húka klasický klaksón v aute v cca sekundových intervaloch.
Dá sa to spoznať aj tak, že na oknách vo dverách vodiča a spolujazdca sú také malé trojuholníkové nálepky s označením alarm.
Alarm zvykol zblbnúť spravidla vtedy, keď došlo ku skratu v elektroinštalácii v prechodke z karosérie do dverí (už neviem či vodiča alebo spolujazdca). Treba to tam pozrieť, či tam nezatekala voda a nespôsobila skrat.
Matrix 1.6
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“