kontrolka palivové cesty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
hrva
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2019, 14:46

kontrolka palivové cesty

Příspěvek od hrva »

Dobrý den ,
rozsvítila se mi kontrolka ukazující problém palivové cesty . Udělána kontrola svíček , cívek , přívodních kabelů . Vyměněny obě lambda sondy , ultrazvukem vyčištěny vstřiky a přesto kontrolka stále svítí a neprocházím emisní prohlídkou . Prosím , pomožte mi radami co s tím dál . Jedná se o Hyundai Matrix 1,6 . Bojím se , že to může být řídící jednotkou a ta je zřejmě velmi drahá .
Reklama
 

Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: kontrolka palivové cesty

Příspěvek od kyrmon »

Diagnostika hlásí co?
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
hrva
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2019, 14:46

Re: kontrolka palivové cesty

Příspěvek od hrva »

malá přenosná hlásí jen problém se 4 válcem . Tlaky jsou ve všech stejné , měřeno .
Uživatelský avatar
Деревенский
**
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2018, 18:45
Bydliště: Дальневосточный округ

Re: kontrolka palivové cesty

Příspěvek od Деревенский »

Na dálku se blbě radí :wink: to hlášení problému se 4tým válcem má nějaké číslo a podle toho hledat. Jestli jsou tlaky ve válcích dobré a kontrola zapalování byla ( i když nevím co si pod tím mám představit) vezmi stroboskop a připni ho na káblík 4tého válce. Kolikrát napoví i proměření vysokonapěťových káblů multimetrem na odpor. Koukni do vývodů z cívek, ty díry do kterých se strkají káblíky jestli tam nemáš oxidaci, musí to být krásně lesklé a čisté.
директор путаницы
hrva
Příspěvky: 3
Registrován: 01 říj 2019, 14:46

Re: kontrolka palivové cesty

Příspěvek od hrva »

Není tam třeba ještě nějaké čidlo , které by to mohlo ovlivňovat ?
Uživatelský avatar
Деревенский
**
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2018, 18:45
Bydliště: Дальневосточный округ

Re: kontrolka palivové cesty

Příspěvek od Деревенский »

Napsala diagnostika tohle: p0304 Cylinder 4 Misfire detected , nebo něco jiného?
Takové věštění je na houby. :D
Mrkni na youtube nebo strejdu gůgla na poruchu p0304 Cylinder 4 Misfire detected a uvidíš jestli něco uvidíš co by jsi mohl použít k odhalení. A jestli si nevíš rady 8-[ tak do servisu.
директор путаницы
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“