Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od Hujer »

KamonCZE píše:Byl jsem na technické a neudělal emise prý 6x větší CO něž š120 a par další prkotin jako brzda na zadni napravě a nečitelné číslo motoru tak se chci zeptat jestli bych za to mohl někde neco získat už nemam naladu do toho cpát peníze, dnes už musí být snad ekologická likvidace. tím pádem to nejde pro dat na náhradní díly.
Co by sis predstavoval za to ze by ses toho zbavil?Mozna bych mel zajem.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Reklama
 

KamonCZE
*
Příspěvky: 24
Registrován: 26 kvě 2008, 16:53
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od KamonCZE »

Hujer píše:
KamonCZE píše:Byl jsem na technické a neudělal emise prý 6x větší CO něž š120 a par další prkotin jako brzda na zadni napravě a nečitelné číslo motoru tak se chci zeptat jestli bych za to mohl někde neco získat už nemam naladu do toho cpát peníze, dnes už musí být snad ekologická likvidace. tím pádem to nejde pro dat na náhradní díly.
Co by sis predstavoval za to ze by ses toho zbavil?Mozna bych mel zajem.
Ja bych byl hlavně rád že bych se toho zbavil castka asi 10 000,- udajně to ma najeto 100tis km ale tomu nevěřim jinak kastle je bez koroze jinak sem tam kupoval novy čepy na ramena i na řizeni, pal. čerp, pal. filtr, rozvody dělany před 8tis km a od jara nove letni gumy vzorek skoro 100%.
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Yurii píše:Ja se na tu technickou taky pripravuju, na konci mesice mi skonci a auto jeste neni pojizdny. Nastesti muzu dat auto do originalniho stavu protoze moje druhy auto je sice bourany ale ma perfektni motor a dokonce jeste originalni vejfuk vcetne katalyzatoru co vypada skoro jak novej.

Co jsem slysel tak s technickou neni problem pokud se clovek chvilku pta a shani a nekde dokonce "primoureni" oci pry sami nabizi. Co se tyce tech emisi tak kdyz se podivam co jezdi po nasich silnicich za srot tak je Skupac musi udelat taky. co se technickyho stavu vozidla (ten vyfuk a podobne) tyce to si radsi kontorluju sam, nic to nestoji a mam jistotu.
BTW: Taky se potrebuju zbavit auta bez papiru a nevim jak to udelam :(
Na to bacha čéčé,ja sem jasnej pripad toho ze i pres to ze vyfuk a katik vypadal jako novej tak sem emisema neprosel :D 6x vyssi podil CO nez je povoleny :D A pritom na moje Scoupe by clovek rek ze to snad ani nejezdilo a je to stary tak 6 let ,a 98% roku to bylo zavreny :D A v realu pak pekny kulovy :D :D :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od Lhoty »

u nas ve Strakonicich stačí na likvidaci autovraku motorová stěna s číslem,uz sem takle pár aut rozebral a odhlásil....
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
KamonCZE
*
Příspěvky: 24
Registrován: 26 kvě 2008, 16:53
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od KamonCZE »

Tak už to mam vyřešeny ja blec jsem si myslel že emise nemam ale dali mi je, tak akorat pročistim brzdy a necham si vyměnit manžetu na homokineťáku. Udělám technickou a prodám to jinak jsem přemejšlel nad Accentem z r.2003 1.3l co myslíte?
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od RUMiiiK »

1,3 je moc slaby motor
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od mirpie »

accent je moc malé auto
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte jak se zbavit vozidla bez TP

Příspěvek od kokroff »

Nerekl bych ze emise jsou globalni problem, ja je udelal hluboko pod normama. A to mi to zralo olej, ale katik prezil, nicmene skoro generalka u Ivana udelala svoje.
Nemohl bych jezdit s autem ktere nema legalni technickou. Nekdo by si mel uvedomit ze to je to co dychame :? , takze nejsi sam kdyz to jde, kolik takovych jezdi? Nezlobte
se na mne ale tohle ja neschvaluji :!: . Problemy se maji resit, ne se jim vyhybat.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Pokec“