Chodí sem ještě někdo?

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Chodí sem ještě někdo?

Příspěvek od Lhoty »

Už jsem tady pár let nebyl, jezdí ještě někomu lantra?
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Chodí sem ještě někdo?

Příspěvek od Rybář »

Ahoj, zdravim po dlouhe dobe. Na tvoji Lantru si pamatuji, potkali jsme se jednou na vyjezdu ze Strakonic :D Alespon si dodnes myslim, ze jsi to byl ty :D Moje sla do nebe v roce 2018 :( Bylo to nejlepsi auto, co jsem mel. Naprosto spolehlivy. Jsem ze zajimavosti koukal na bazar, jestli se jeste neda koupit a bohuzel uz je asi vsechy znicila koroze. Tak at Vam to jezdi. Treba sem jeste nekdo ze stare party zavita:)
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodí sem ještě někdo?

Příspěvek od Borek »

To víš,že staří kořeni tady ještě jsou. :D
Stále mám :hyu: :tus: ,které jsem si koupil v roce 2003. Když jsem ho tady po celá léta mnohokrát chválil, našli se určitě lidé,kteří si mysleli, že svou spokojenost přeháním. Čím dál častěji se setkávám s lidmi,kteří v dobrém vzpomínají na vlastnictví :hyu: z dob, kdy tato značka byla na silnici spíše exot a při setkání se na sebe vesele blikalo a mávalo :D .
Dnes-po 18 letech jeho užívání a vlastnictví opravdového :hyu: sporťáku(Genesis), musím trvat jen a jen na chvále. Aby ne, když na Coupe je všechno původní :!: .Nebyl měněn ani šroubeček a auto mělo 0 :!: poruch/oprav. Ano 0 :D .Karoserie nemá jediný náznak rezu a lak vypadá jako když včera sjelo z linky(určitě tomu pomohlo, že :tus: dost parkuji v garáži). A protože vlastnictvím následovníků, můžu srovnávat-kvalita, tvrdost, síla.. laků šla prokazatelně do .... :( . Proto i dnes,můžu napsat,že na :hyu: Tiburon Coupe z roku 2003 nedám dopustit :!: :!: :!:
To auto mě dělá a BUDE dělat i dál, celá léta neskutečnou radost. =D>

Je dobře, že se přijdete na forum podívat. Přeji vám, ať vám i současná auta dělají radost. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodí sem ještě někdo?

Příspěvek od Lhoty »

pokud měla 4 světla přídavná, tak jsem to musel být já, jiná bílá v okolí nejezdila:)
Rybář píše: 14 led 2021, 11:22 Ahoj, zdravim po dlouhe dobe. Na tvoji Lantru si pamatuji, potkali jsme se jednou na vyjezdu ze Strakonic :D Alespon si dodnes myslim, ze jsi to byl ty :D Moje sla do nebe v roce 2018 :( Bylo to nejlepsi auto, co jsem mel. Naprosto spolehlivy. Jsem ze zajimavosti koukal na bazar, jestli se jeste neda koupit a bohuzel uz je asi vsechy znicila koroze. Tak at Vam to jezdi. Treba sem jeste nekdo ze stare party zavita:)
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodí sem ještě někdo?

Příspěvek od Lhoty »

jinak docela často teď potkávám Karlose z lantrawebu, takže ještě jich pár jezdí....taky na Lantru s láskou vzpomínám....
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Pokec“