Koupě vozu Hyundai XG 30 nebo 35

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
londracek
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2010, 07:57
Bydliště: Hradec Králové

Koupě vozu Hyundai XG 30 nebo 35

Příspěvek od londracek »

Ahoj,

zdravím vás všechny jakožto nový člen klubu a ihned bych vás chtěl poprosit o radu, silně uvažuju už delší dobu o koupi Hyundaie, leží mi na srdci Terracan, o tom si ale přečtu jinej topic, a Hyundai XG, chtěl jsem se proto zeptat, jestli někdo z Vás nemá s těmito vozy zkušenosti, přijdou mi totiž neskutečně levné, na jejich výbavu a roky výroby, dále mě ještě zajímá, koukal jsem, že tam jsou motory 3,0 V6 a 3,5 V6, když bych si tuhle limuzínu koupil, určitě byh chtěl udělat zástavbu sekvečního krmení plynem, a proto mě zajímá, jestli to jsou licenční motory Mitsubishi, ze zkušenosti vím, že 3,0 V6 nemá s plynem sebemenší problém, 3,5 V6 je však krapet náchylnější... předem moc děkuju za jakoukoliv reakci a přeju hezký den.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě vozu Hyundai XG 30 nebo 35

Příspěvek od Yurii »

Zdarec,
že jsou limuzíny od :hyu: tak levné je už něják samo sebou :) Přecejenom :hyu: není v našich končinách žádná prestižní značka, takže ceny většiny aut nad 5 let stáří bývají často oproti stejně vybavené konkurenci znatelně nižší.

Co se plynu a motorů ze 35 týče něják jsme nezaregistroval, že by tu byl nějáký člen co by tohle auto měl takže asi nezbyde než Ti popřát úspěšný hledání odpovědí na svoje otázky bo XGčkářů je tu vcelku málo. :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Corlis
*
Příspěvky: 56
Registrován: 23 říj 2009, 17:02
Bydliště: Zbraslav Pha 5

Re: Koupě vozu Hyundai XG 30 nebo 35

Příspěvek od Corlis »

zdar, jedno xg je na prodej v rezecaru /rezecar.cz/, stál jsem u něj, je zcela ok, v 3.5 za 120tis, po managerovi jedné firmy. Dostal jsem solidní info, nedoporučují se motory v třílitru, kazily se, třiapulka je ok Mít na něj já, už je můj a hned jde do plynu. U mne u práce parkuje nějaký švýcar se stříbrným xg jak vyjetým z továrny, nádhera.
Hyundai Sonata ´98 2.0 16V 92kw LPG NovaGas 2005 - prodána
Škoda Forman ´92 edice Prima, karbec - nezničitelný stroj
mikalea
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2011, 16:48

Re: Koupě vozu Hyundai XG 30 nebo 35

Příspěvek od mikalea »

Ahoj xg30 máme a momentálně je na prodej. Někde tu na něj už visí nabídka. Pokud by jsi měl zájem a bližší informace napiš mi mail mikalea@seznam.cz a co se týče plynu do tohodle auta neměl by být problém, už jsme se informovali ale nakonec k tomu nedošlo
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“