Kterého prodejce zvolit?

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Kterého prodejce zvolit?

Příspěvek od Chasnik »

Martine, udělej si "výběrko" a oslov více bazarů. Nedá se přesně říct, kdo dává dost a kdo málo, záleží také na aktuální poptávce v jednotlivých bazarech. Např. první i30 jsem mimo jiné nabízel i MAMA Caru, tenkrát byla jejich nabídka druhá nejvyšší. Podruhé s Cedníkem jsem tam šel a byli najednou strašně skoupí, nabízeli 200 tis., což bylo dokonce i méně než v ESA (tam nabízejí tradičně málo).
Áčka bych při prodeji nezatracoval, pokud mají na auto zájemce, tak jsou ochotní zaplatit. Dvakrát jsem už jim auto nechal, protože jejich nabídka byla konkurenceschopná a potřetí byli v pořadí nejlepší hned za přímým prodejem (takže kdybych neprodal napřímo, šlo by to zase k nim). Důležité je samozřejmě nevzít jejich první nabídku, pokud mají o auto zájem, tak člověka osloví při odchodu nebo zavolají večer či další den, to je taková ta jejich hra :wink:

Vyplatí se tomu trošku věnovat, jde o dost peněz, rozdíl mezi "první rychlou" nabídkou a konečným vybraným výkupem může být desítky tisíc. A to se nebavím o přímém prodeji, tak lze dostat ještě více, ale žere to podstatně víc času samozřejmě...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“