Koupit Santa Fe ?

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
stefan1060
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2015, 16:58

Koupit Santa Fe ?

Příspěvek od stefan1060 »

Dobrý den, zvažuji kupit Santa Fe r.v. 2002 2.4 benzin ma najeto 193 000. Má někdo zkušenosti kolik vydrží motor ? Jestli už to není moc... Nikoho kdo má zkusenosti s hyundaiem neznam, znaámí mechanici mě od toho odrazují že to nejsou dobré auta ale mě se moc líbí. A ještě se chci zeptat jestli je normalni kdyz jako kdyby z prevodovky jdou zvuky jako kdyby pres zuby nebo to je normalni. Děkuji
Reklama
 

Jardach
*
Příspěvky: 59
Registrován: 05 zář 2010, 14:16
Bydliště: Daskabát
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit Santa Fe ?

Příspěvek od Jardach »

Ahoj

mám ix35 2.0 benzín,SantaFe je moc pěkné,k tomu ti nic moc neřeknu,ale co se týká Hyundai, tak všichni mě též odrazovali a já už mám od nich 2 nová auta i30cw a ix35,i30cw prodáno do rodiny při 80 000,podotýkám benzín 1.6 (mám názor, že nafta patří na pole),teď najeto 120 000km a jediný problém výměna baterky vrámci záruky ! Jinak naprosto nic.Co se týká ix35, kromě toho že do něj liju benzíj ,je to atmosfera, tak si víc veme,ale to mi nevadí, měl jsem jediný problém a to byl drolící se sedák řidiče, výměna v rámci záruky, mám za 3 roky najeto 97 000km naprosto bez problémů, takže pokud máš obavu o značku Hyundai, tak si myslím, že je to neoprávněné, podle mě Hyndai není nic extra,ani žádný propadák, prostě značka na standartní úrovní pro normální lidi.Mimochodem mam souseda s Q7 a co s ním chodím na pivo tak pořád mrčí že je v servisu, takže asi tak.
Pravda je jedna , že vždy kupuju nová auta, takže mám záruku.
ix35 2.0i CVVT - mazel :-)
i30cw 1,6 benzin 93kW -out
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“