Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
McDave
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2017, 09:33

Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od McDave »

Jestliže někdo takový je autorizovaný dealer, tak je mi této značky a lidí, kteří se snaží tuto značku zvedat, líto.
Náš zážitek: na oficiálních strankách Hyundai. cz jsme vybrali předváděcí vůz i40. Stáří necelý rok,najeto 9000km,cena 449 tis. Vše super. 2.1.2017 jsme zaplatili zálohu a tím auto rezervovali. Zbytek ceny poslali 17.1. ještě o nějaký ten den dříve než byla faktura. Platba byla potvrzena a podána informace že bylo zažádáno o TP. 17.1. jsem odeslal plnou moc,aby vůz mohl být na mne přihlášen. 18.1. dle ČP byla doručena. Už jsme se domlouvali na převzetí,když mi přišla výzva,abych dodal onu plnou moc,kterou jsem již poslal. Prodejce kterého jsem kontaktoval byl nemocen. Proto jsem volal obchodnímu řediteli (syn majitele) , který následně plnou moc našel. Když jsem si stěžoval,že se nic neděje s předáním auta,slíbil nápravu. Nejprve to sice omlouval tím, že prodejce je nemocen, ale když jsem se jej zeptal,jestli to znamená že nebudou již prodávat auta,přislíbil nápravu. Dva dny a nic. Nebral telefon ani on ani nemocný prodejce. Inu, telefon přímo majiteli. Slibená náprava a že se ozve....neozval. Další telefon neproběhl,protože spojovatelka dostala zákaz hovory na něj přepojovat. Zanechali jsme tedy vzkaz, že ihned druhý den ráno jdeme podat trestní oznámení. Toto jsme vzkazali panu majiteli i nemocnému prodejci,který jen poslal sms "marodim" a kontaktovali jsme Hyundai CR. Tam nám řekli,že již nějaké problémy s tímto dealerem zaznamenávají. Nevím na čí popud,jestli šéfa dealerů nebo jen zjištění že s oznámením na PČR to myslíme vážně,volal najednou ředitel firmy a řekl že vůz musí být ještě asi měsíc na prodejně. Nabídl, zda chceme počkat nebo vrátit peníze....hádáte dobře. Opravdu velká úleva,když jsem peníze viděl připsáné. To že pneu,které jsme jim poslali aby bylo auto na zimních,nebyli schopni za dva dny sundat,už asi nemá cenu komentovat. Závěr? Naprosto katastrofický přístup. O komunikaci a slušnosti ani nemluvím. Prezentace značky Hyundai? Ostuda!
A naše auto? i40 je nádherná. Moc jsme se na ni těšili. Bohužel tato zkušenost nás úplně odradila a dovedla k Opel Astra sport tourer. Sice o zlomek dražší,ale zcela nový vůz v nejvyšší výbavě s technologiemi,které i40 nemá.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od ob3l1x »

fuuuu ...
toto by som od seriozneho dealera necakal ...

tiez som po i40 pokukoval lebo sa mi velmi paci odradila ma len cakacka na benzin kedze diesel som nechcel ...
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od shawt »

Ja teda nevim, kupovali jsme v lete novou i30 u Zemana a vse probehlo skvele. Ja bych asi postupoval jinak. Pokud nekdo onemocni, tak se da ocekavat, ze je nemocny a nemuze se venovat praci. Urcite prodejce nebyl jediny, protoze co ja vim, tak tam byli tusim 3 v lete. Tezko ale rict, jestli si lezou do zeli, kazdy ma asi sve zakazniky.
Pani, ktera mi auto prodavala ted nekdy koncila. Nicmene, pokud slo o predvadecku, tak oni maji termin a ten musi tusim dodrzet, drive to auto prodat nemuzou.
Mozna misto vyhrozovanim podanim trestniho oznameni to chtelo trosku pochopeni a pockani si, az se prodejce uzdravi? Ikdyz chapu, ze kdyz covek penize posle, tak chce auto hned.

Ja poslal dotaz na servis a me se take neozvali, ale nejsou jedini. Napr. kdyz jsem resil koupi auta, tak u Valouska na me taky srali, tak jsem sel jinam...takove arogantni chovani jsem dlouho nezazil.

Ja jsem taky poslal cast penez a pak cca. 3 tydny cekal, nez bude auto pripraveno...zbytek jsem pak doplatil, az pri prevzeti, ale abych je otravoval obden, ze neni auto pripraveno, tak to teda ne.
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
báďa
**
Příspěvky: 141
Registrován: 31 říj 2015, 07:17
Bydliště: praha 9

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od báďa »

Poněkud značně nestandartní chování firmy..
za prvé dealer moc dobře ví jak dlouho musí držet předváděčku na showroomu,a když ti to řekne poté co už auto měl mít skoro doma?
za druhé,to že prodejce onemocněl,tak se nebudou nasmlouvaná auta prodávat??
Nedivím se zachoval bych se asi stejně,dát jen tak někomu skoro půl míče s nejistým výsledkem??Ještě že to takhle dopadlo..
Hyundai Tucson 1.7 crdi polar white 2015
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od idam.i »

McDavid,škoda takejto skúsenosti.No aj tak si myslím,že si si mal nájsť inú i40-ku.Predsa len Astra je o level nižšie.
Dúfam,že Astru si kúpil diesel,lebo s benzínom majú vcelku brutálny problém.V každom prípade prajem veľa spokojných kilometrov.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Aussig
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2017, 18:39

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od Aussig »

shawt píše: Ja poslal dotaz na servis a me se take neozvali, ale nejsou jedini. Napr. kdyz jsem resil koupi auta, tak u Valouska na me taky srali, tak jsem sel jinam...takove arogantni chovani jsem dlouho nezazil.

Já auto bral u Valouška, a byl jsem spokojen. Měli se mnou bohovskou trpělivost pří mém vyptávání se na cokoliv, jednání seriozní a rychlé. Cena vynikající. Sice na servis tam jezdit asi nebudu - mám to z ruky; ale jak píšu, spokojenost a doporučil bych je.
Hyundai i30 GD kombi - Trikolor Comfort 1,6 GDI - 2016
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1251
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od Neo-Mike »

Ja koupi auta resil tak, ze az prodejce zavolal, ze jim auto doslo a je nachystatne, tak jsem sel vlozit penize do bankya hned pro auto. Zadne dopredu. I kdyz se to prodejci moc nelibilo :-D .

Idam: jake problemy maji Astry s benzinem? Jen tak ze zvedavosti :-) .
Hyundai i30 kombi, 1.6 CRDi 81 kW, TRIKOLOR KOMFORT, Ultimate Red
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od idam.i »

Neo-Mike,ty to ešte nevieš ? :mrgreen:
http://www.opel-forum.cz/viewtopic.php?f=100&t=7000
Inak je to sila. ](*,)
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1251
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od Neo-Mike »

Nevim prave :-) . O Astru jsem se zajimal na jare, ale to jsem vybiral naftove motory. Takze si to rad prectu :-) .
Hyundai i30 kombi, 1.6 CRDi 81 kW, TRIKOLOR KOMFORT, Ultimate Red
prdlik
*
Příspěvky: 73
Registrován: 10 úno 2018, 23:08

Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od prdlik »

Auto Zeman je tragedie uz roky. Pred par lety jsem tam koupil Megana. Namontovali parkovaci senzory, rekli si za to 12tis czk. Pak jsem je musel 3x reklamovat a poradne nefungovaly nikdy. Kdyz jsem se pak prestehoval a menil autorizovany servis, zjistil jsem, ze mi vubec nezapisovali servisni prohlidky do servisni knizky. Kreteni.

Takze u nich uz bych si nekoupil ani zvykacky.

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Auto Zeman už několik měsíců neexistuje. V jejich prostorách se prodávají elektrokola atp....
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
prdlik
*
Příspěvky: 73
Registrován: 10 úno 2018, 23:08

Re: Nezdařená koupě i40 v auto Zeman Praha

Příspěvek od prdlik »

Mr. HYUNDAI píše:Auto Zeman už několik měsíců neexistuje. V jejich prostorách se prodávají elektrokola atp....
Tak bozi mlyny opravdu melou.

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“