Paket Premium nebo Ultimate?

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

Ahoj lidi, ještě před měsícem by mě ani ve snu nenapadlo, že se někdy zaregistruji na H foru, natož, že bych někdy auto této značky kupoval. No něco na tom, že nikdy nemáš říkat nikdy asi je...
Jsem, tedy asi byl jsem ten zarytej škodovkář, co si utahoval z kamaráda kvůli jeho i30 a při reklamách na Hyundai jsem přepínal program.
Když se mi před nedávnem začala sypat třetí octa a dostal jsem zajímavou nabídku od zaměstnavatele na Hyundai, začal jsem přemýšlet. Nyní jsem ve fázi, že ho zítra objednám. I30 combi 1.4 Tgdi, 7°DCT Style, jen se stále nemohu rozhodnout zda paket premium, nebo jit do Ultimate. Jsou tu někteří majitelé těchto konfigurací, kteří mi pomohou s rozhodnutím?
Díky a snad mě tu neukamenujete ;-)
Reklama
 

prdlik
*
Příspěvky: 73
Registrován: 10 úno 2018, 23:08

Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od prdlik »

My stridame casto auto se zenou, takze pamet nastaveni sedadla je pro nas klicova. Tedy za nas ultimate byla jasna volba. Na auto stale cekam, takze osobne zatim jinou zkusenost nemam.

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

Taky se stridame s manzelkou, mame maleho prcka a druhe na ceste, mozna by i ty kozene sedacky byli lepsi na udrzbu. Ad. tempomat jsem nikdy nezkoušel a otázka je, jak často bych ho používal... 17" kola jsou super, ale z okty jsem takovej vyskákanej a chtěl bych vědět, jak tvrdé na nich auto je...
Uživatelský avatar
mr_dan
*
Příspěvky: 62
Registrován: 11 úno 2018, 20:56

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od mr_dan »

Za mě ultimate. Sedačky jsou super větrání je znát.. Fakt to chladí. Nastavení pro řidiče taky pecka výstupní poloha + 2 ruzny nastavení. Hodně se střídame se slečnou tak na to nedám dopustit. Škoda že to nenastavuje i zrcátka.
i30 kombi 2018 - DCT 1.4 T-GDI style + ultimate fiery red
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

Tak se asi rozhodnu az v salonu :-) Zitra dam vedet jak to dopadlo. Kazdopadne diky za postrehy ;-)

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

LukyDanek píše:Tak se asi rozhodnu az v salonu :-) Zitra dam vedet jak to dopadlo. Kazdopadne diky za postrehy ;-)

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Tak dnesni info ze salonu: Omlouváme se, ale z důvodu nove normy Euro6c jsou zastaveny vsechny objednavky a budou puštěné az v kvetnu s novym cenikem... i u benzinoveho motoru přibude filtr pevných částic nebo mocovina...tak holt budu mit vice času na rozmyšlenou...

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od idam.i »

#-o ](*,)
Po aute s močovinou by som zrovna netúžil. [-X
Nemajú nejaké skladovky ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od Chasnik »

LukyDanek: nic si z toho nedělej, já jezdím s Hyundai a Kia vcelku spokojeně od r. 2011 a při reklamě Hyu taky přepínám. Reklama a auto samotné jsou 2 různé věci.

idam.i: souhlas, pokud by byla nějaká skladovka ještě bez těch EURO nesmyslů, bude to provozně jednodušší. Je pravda, že nejvíc skladovek je asi v Trikoloru, což je výbavou někde jinde... :-k

Hmm, jak tuším, když hledám automaty, tak skladovky jenom ve Stylu a předváděčky žádné
https://www.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/ ... ovat&s=666
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

Chasnik píše:LukyDanek: nic si z toho nedělej, já jezdím s Hyundai a Kia vcelku spokojeně od r. 2011 a při reklamě Hyu taky přepínám. Reklama a auto samotné jsou 2 různé věci.

idam.i: souhlas, pokud by byla nějaká skladovka ještě bez těch EURO nesmyslů, bude to provozně jednodušší. Je pravda, že nejvíc skladovek je asi v Trikoloru, což je výbavou někde jinde... :-k

Hmm, jak tuším, když hledám automaty, tak skladovky jenom ve Stylu a předváděčky žádné
https://www.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/ ... ovat&s=666
Kluci presne tak... Skladovku v premium ani ultimate nemaji... Jedine se smirit se style s paketem go... bez ledek, bez koze, bez el. sedacek, bez ad tempomatu a bez toho barevneho displaye u budiku... no ale zase bych dost usetril :-) :-)
Chtel jsem benzin protoze tam nedavaji ty kurvitka co do naft a zase jsem to prokaucoval.... Muj kolega objednaval asi pred 14 dny a stihl to... Ja jsem se holt rozhodoval moc dlouho :-(

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od Chasnik »

Neber to tak tragicky. Záruka je 5 let. A protože to bude služební auto, předpokládám, že to bude jezdit spíš víc než míň. V takovém případě není potřeba malovat čerty na zeď.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

Bude to soukromé právě, tak to trochu hrotím,ale mame dotovaný nakup od zaměstnavatele...

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
havebo
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 črc 2015, 19:03

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od havebo »

Objednával jsem před měsícem, a když to tu čtu, tak jsem šťastnej, že jsem to stihl jen tak tak. Bral jsem style +premium. Pořád jsem to oddaloval, teď koukám, že na poslední chvíli. Včera mi prodejce říkal, že už je vyrobený. Tak snad už to nebude dlouho trvat.
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od LukyDanek »

havebo píše:Objednával jsem před měsícem, a když to tu čtu, tak jsem šťastnej, že jsem to stihl jen tak tak. Bral jsem style +premium. Pořád jsem to oddaloval, teď koukám, že na poslední chvíli. Včera mi prodejce říkal, že už je vyrobený. Tak snad už to nebude dlouho trvat.
Gratulace!! Uzivej si ho bez poruch a bez nehod ;-)


Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
havebo
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 črc 2015, 19:03

Re: Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od havebo »

Díky. Objednáno 15.2. a už se mi to zdá nekonečné. Doufám, že bez poruch to bude, těch kurvítek je dnes v autech už moc. Původně to měl být Auris, kvůli spolehlivosti, ale po svezení v 1.4 T-GDI bylo rozhodnuto.
prdlik
*
Příspěvky: 73
Registrován: 10 úno 2018, 23:08

Paket Premium nebo Ultimate?

Příspěvek od prdlik »

Ja to mel uplne stejne. Jizda v linem Aurisu, pak zkusebni jizda s 1,4 tgdi a bylo jasno. :)

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“