Koupil jsem new accent 1.5 crdi

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Koupil jsem new accent 1.5 crdi

Příspěvek od kyrmon »

[-X jako bych to neříkal :mrgreen: mě se to vždy srovná s přezutím kol.. problém je, že už si nepamatuji, při kterých je to rovně a při kterých pod úhlem.. člověk si zvykne ;)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Reklama
 

Georges
**
Příspěvky: 337
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Koupil jsem new accent 1.5 crdi

Příspěvek od Georges »

To sentio : Bezpochyby jsi koupil dobře. Jsem na tom podobně. Accenta 1.5 CRDi jsem kupoval v r. 2011 jako dvouleté auto s nájezdem 48 000 km. Měl jsem obavy, protože jsem nikdy diesel neměl. Po pár stovkách km však byly obavy rozptýleny. Teď mám najeto asi 120 000. V podstatě jen provozní náklady, jako je výměna oleje a filtru, vzduchového filtru, filtru klimy a podobné drobnosti. Nikdy jsem nedoplňoval ani chladící, ani brzdovou kapalinu, i když se na to chystám. A brzdové destičky jsou taky ještě původní, i když i ty jsou taky v plánu.
Na dálku klidně zajedu za 4,5 l/100, když jedu rozumně.
Vítám Tě v klubu majitelů Accenta 1.5 CRDi a přeji mnoho šťastných kilometrů ...
sentio
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2019, 18:15

Re: Koupil jsem new accent 1.5 crdi

Příspěvek od sentio »

Ahoj. Děkuju za přání, nápodobně. A já celej život dělám s autama a dieselu se rozhodně nebojim. Měli jsme jich už hodně, jen manželka, která má řidičák skromných 7 let, už má teď 3. dieselový auto. Všechno nějak moc letí... :cry:
No a jinak jsem toho accenta koupil na zimních a hned ho přezul na letní (oboje 14 plechy) a ani u jedněch nemám volant křivě :D/
Georges
**
Příspěvky: 337
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Koupil jsem new accent 1.5 crdi

Příspěvek od Georges »

Sentio, můžeš prosím napsat, jaké jsou Tvé pocity, či dojmy z Tvého Accenta ?
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“