i30 čekací doba

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mexican »

FYI kamos dnes objednaval do vyroby Yaris Cross..Zaloha 50000kc a termin dodania 08/2022. drsne !
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
endrju
*
Příspěvky: 30
Registrován: 06 kvě 2021, 10:19

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od endrju »

LukasSvo píše: 25 říj 2021, 21:31 Nemáte někdo info, jestli už začali reálně tisknout a posílat TP pro 1.5 T-gdi mhev?
Dnes mi volal prodejce, že už má C.O.C. list, takže co nevidět bude i velký TP (přesný datum ale nevím).
Každopádně čekání je u konce a zítra přebírám auto :D/. Čekacka tedy byla přesně 6 a půl měsíce, i když ty poslední dva týdny se čekalo kvůli homologace (vyrobeno na konci září).
Hyundai i30 kombi 1.5 T-GDI MHEV DCT MY22, Smart, Sunset Red, 10/2021
Kia cee'd ED 1.4 MPI 81kW, EX (GLS), Casa White (WD), 2/2008
Raoul
*
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2014, 15:49

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Raoul »

Já mám objednáno od 14.06., i30 Kombi N Line Premium 1.5 T-GDI MHEV DCT.
Už od konce září na mě čeká v salóně, bez homologace a techničáku, podle dnešního telefonátu by to snad mělo finišovat a do konce měsíce být komplet k předání.
Jako nechápu proč se to tak vleče, ale už měsíc si říkám "hlavně že je fyzicky vyrobený"... papíry už se nějak dořeší :) .

Na jednu stranu, když jsem novou Hyundai i30 kupoval v roce 2014, stihli to za dva měsíce. Na druhou stranu, když vidím co se teď děje, mám pocit, že mi co jsme objednali v první půlce roku, jsme měli ještě pořádný štěstí :D .
Mouse80
**
Příspěvky: 218
Registrován: 27 črc 2021, 17:44

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mouse80 »

Ja chci taky vedet, ze je aspon vyrobeny. 🙄 Se jim nejak nechce vyrobit mi meho žebráčka .
Hyundai i30 1,5 DPi HB start plus, bílá (25.11.2021)
škoda Fabia 1,4 mpi 44kw, 2002
Uživatelský avatar
GirGolM
**
Příspěvky: 113
Registrován: 06 srp 2021, 19:12

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od GirGolM »

To jste ovšem vzal nějaký předobjednany vůz od dealera ne? Všichni zde čekají plus mínus 5 měsíců a vy ho máte vyrobený sotva za 3. Buď štěstí a nebo jak říkám už předobjednany :)
My aktuálně končíme 3. měsíc a zatím není žádné info o tom kdy by se mohlo vyrábět tudíž jestli tak až v Prosinci / začátkem Ledna.
Čekatel (6.8.21) i30 kombi 1.5 t-gdi MHEV s DCT Family smart + nav, sunset red
Adeko1976
Příspěvky: 1
Registrován: 23 říj 2021, 07:40

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Adeko1976 »

Dnes tel. od prodejce v pátek je auto nachystané na převzetí.Model I30 combi SMART 1,5 DPI.Obědnáno 15.7. co to tu čtu tak asi štěstí na rychlost dodání. :D
Uživatelský avatar
GirGolM
**
Příspěvky: 113
Registrován: 06 srp 2021, 19:12

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od GirGolM »

To gratuluji =D> tak ať dobře slouží. Já když jsem kontaktoval prodejce, tak řekl, že v systémy zatím žádná změna a info od importu také žádné, ale mám ještě čas (čekáme teprve 3 měsíce), ovšem bral jsem to hlavně jako test dealera a krom toho, že jsem musel dohledat email přímo na daného prodejce, (protože na oficiální email nikdo 10dni neodpověděl) je komunikace v pohodě. Tak uvidíme na konci listopadu zda už bude nějaké info. Rád bych ho měl na vánoce :mrgreen:
Čekatel (6.8.21) i30 kombi 1.5 t-gdi MHEV s DCT Family smart + nav, sunset red
myscho
*
Příspěvky: 37
Registrován: 12 srp 2021, 09:58

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od myscho »

Takže za mňa: biely kombi 1.5, Smart.
Predajcom objednaný na konci 5. mesiaca, záloha zaplatená koncom 7. mesiaca.
Prevzatie: budúci utorok. Tipujem, že homologizacia 22 to pozdrazala 2-3 týždne.
Aifell76
*
Příspěvky: 18
Registrován: 26 kvě 2021, 01:02

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Aifell76 »

Ahoj. Když tu čtu jak drtivá většina lidí co objednali vozidla i na konci května (5/2021) mají již vyrobeno tak jsem z toho smutný a nevím, kde se u mě stala chyba. Já objednával 27.5 někdy dopoledne a stále nic nevím. Nemám nic extra za výbavu jako například automatickou převodovku, či panoramatickou střechu ... Už jsem tu četl, že i lidé co vozidlo objednali později jak já, že mají vyrobeno :roll:

Osobně si myslím a je to i tím, že mě můj prodejce říkal že poslední den v měsíci květku na objednání je 25 den a posléze mě jeden známý říkal, že je to hloupost, tak si myslím, že můj prodejce zasílá objednávky hromadně například po deseti kusech a prostě mé vozidlo bylo objednáno až někdy v červnovém termínu a ostatním tady evidentně dříve ... Jinak mě to hlava nebere. :roll:

No nezbývá mě jen čekat a doufat :?
Hyundai i30 N Line HB 1.5 T-GDI, MT, Shadow gray (Stále čekatel, vůz objednán 27.5.21)
Foxy
**
Příspěvky: 126
Registrován: 08 čer 2021, 17:57

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Foxy »

Ja myslím že už len to že máš n-line z toho robí menej bežnú úroveň výbavy. Inak je samozrejme možné že to objednávajú hromadne niekedy 25 v ďalšom mesiaci, alebo že im to ležalo mesiac na stole. Je tiež možné že to objednali hneď a proste sa to na radu zatiaľ nedostalo, predpokladám že sa poradovník robí v prom rade podľa toho čo je na sklade, následne podľa priorít (flotiloví zákazníci, zamestnanci), a až potom podľa dátumu objednania. Však sa dočkáme :wink:
i30 Fastback 1,5 T-GDI MHEV IMT Family Smart (11/2021)
Aifell76
*
Příspěvky: 18
Registrován: 26 kvě 2021, 01:02

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Aifell76 »

Foxy píše: 27 říj 2021, 17:50 Ja myslím že už len to že máš n-line z toho robí menej bežnú úroveň výbavy. Inak je samozrejme možné že to objednávajú hromadne niekedy 25 v ďalšom mesiaci, alebo že im to ležalo mesiac na stole. Je tiež možné že to objednali hneď a proste sa to na radu zatiaľ nedostalo, predpokladám že sa poradovník robí v prom rade podľa toho čo je na sklade, následne podľa priorít (flotiloví zákazníci, zamestnanci), a až potom podľa dátumu objednania. Však sa dočkáme :wink:
No na N Line bych to nesváděl. Je tu známý co má úplně stejný vozidlo a to výbavu, barvu, manulní převodovku, hatchback a prostě opravdu uplně stejné auto a objednával ho i ve stejný den a vozidlo už má vyrobeno ... Takže bych to opravdu viděl, že můj prodejce neobjednával hned. Teď se děsím jen toho kdy se rozjede výroba daného modelu co mám. A sice hatchbacků které lidi zase tolik prý nechtějí.

Doporučuji každému ať se u prodejce ptají, jestli objednávají vozidla jednotlivě, nebo po několika kusech. Zřejmně tam bude totiž zakopaný pes. :roll:
Hyundai i30 N Line HB 1.5 T-GDI, MT, Shadow gray (Stále čekatel, vůz objednán 27.5.21)
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1693
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Maras »

To nemá s typem karosérie nic společného. Díly karosérie jsou vylisované a robotům je jedno co svaří dohromady. Krom toho na západ od nás berou hlavně HB na lince jich jede hodně.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Aifell76
*
Příspěvky: 18
Registrován: 26 kvě 2021, 01:02

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Aifell76 »

Maras děkuji. No já prostě nevím, kde se moje objednávka zpozdila. Ale asi to opravdu bude tím, že neobjednávají po jednom kuse, ale po několika. :roll:
Naposledy upravil(a) Aifell76 dne 27 říj 2021, 18:23, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i30 N Line HB 1.5 T-GDI, MT, Shadow gray (Stále čekatel, vůz objednán 27.5.21)
Foxy
**
Příspěvky: 126
Registrován: 08 čer 2021, 17:57

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Foxy »

Maras takže to ide combi combi hatch combi fastback a podobne, nie v balíkoch že teraz sa robia combíky a podobne? To je celkom cool. A farby v lakovni keď sa striekajú, tak to predpokladám že musia ísť za sebou len autá v rovnakej farbe, či?

Inak sú prosím nejaké novinky z výroby? Držíte sa v pohode, žiadne rušenie smien alebo výpadky dodávok alebo tak?

(Aifell necituj tesne predchádzajúci príspevok, budú ti nadávať 8) )
i30 Fastback 1,5 T-GDI MHEV IMT Family Smart (11/2021)
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1693
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Maras »

Nejlepší by bylo si udělat exkurzi závodu. Všechny otázky vám tam zodpoví. Přihlásit se můžete na stránkách Hyundai Nošovice. Jinak jedeme pořád naplno a auta na lince se řadí podle potřeby. Není to tak, že by se jel jen jeden druh třeba celou hodinu, nebo směnu. Jedou všechny typy karosérie a lakovna má obrovský nekolikaposchodovy zásobník ze kterého se pouštějí do výroby už nalakované karoserie podle objednávek a stavu zásob.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“